היום שבו גיליתי את המיניות השוכנת בתוכי

היה לי את כל הרקע הקלאסי לקושי שלי בקבלת המיניות והנשיות שלי: הנושא היה טאבו בבית, גדלתי במערכת חינוך דתית שמרנית, ובני הזוג שלי היו מהסוג הלא מוצלח, או ליתר דיוק – מהסוג שעדיף לפגוש אותם כשאת כבר יודעת מה את רוצה. גם המזל לא שיחק לטובתי, מזל בתולה. שנאתי את השאלה הזו, “איזה מזל את?”, כי אז באה ישר השאלה, “אז מה, את בתולה?”. כל כך שמחתי שסוף סוף, בגיל 26, הצלחתי להיפטר מהבתולים הללו. הבעיה היא שלהפתעתי, גיליתי שגם כשאת נשואה עם שני ילדים, עדיין אפשר להישאר בתולה.

הסקס היה נחמד, אבל פה זה נגמר. הפער בין ההתעסקות האינסופית בתקשורת, בשיחות בנות, בספרים ובשירה היה נראה לי חסר פרופורציות לחלוטין ואובססיבי ביחס לאקט עצמו. וכמו בכל בעיה, יש את שלב ההדחקה, שלב של “אולי זה יתפתח לאן שהוא”, ולבסוף שלב ה”נו, שיגמור כבר”. ברוך השם, הגיע לבסוף גם השלב שבו קראתי טור דעה של מישהי שהצהירה קבל עם ועדה שזה אפשרי עבור כל אישה. “יאללה בואי, נראה אותך עליי”, אמרתי לעצמי בלב. ואכן, היו לי שלושה חודשים של חקר העדפותיי המיניות בעיקר באופן תיאורטי עם כל מיני קלישאות בסגנון כתיבת יומן תרגילי כתיבה, צפייה בסרטים וכדומה. זה היה נחמד, אבל לא ראיתי לא את האור ולא את הסוף. וכבר באמת שהתייאשתי מעצמי. ידעתי בוודאות שזה קשור בעיקר אליי ולא אל בן זוגי, אך לא יכולתי לשתף אותו בעניין.נכנסתי לקבוצה סודית כזו בפייסבוק שכאילו אמורה לתת טיפים. אבל זה היה ממש למתקדמות. הרגשתי לגמרי מחוץ למשחק, ולא הבנתי על מה הן מדברות. ובגלל שלא היה לי מה לתרום, גם העיפו אותי מהר מאוד מהקבוצה. אוף, מה עושים? ואז קראתי עוד כתבה ב-ynet יחסים. היה זה ראיון עם רוני ארז, מישהי שטוענת ש”אין דבר כזה שאי אפשר לגמור”. אבל היא גם טענה שהיא סוגרת לך את העניין בשתי פגישות. זה כבר היה נשמע יותר מעניין. ביררתי איתה וחשבתי לעצמי שאם זה יושיע אותי מהחלק המבאס הזה בחיי, כנראה שזה משתלם. האמת היא שהייתי סקפטית ביותר, אבל רוני נשמעה לי מאוד רצינית בטלפון, ובעיקר בטוחה בעצמה. אז נתתי לזה צ׳אנס. הגעתי למפגש הראשון והיא כבר הכניסה אותי לאווירה. עכשיו, שתבינו – בשטף החיים המטורף של עבודה, כביסות, ילדים, חיתולים… גם כשאני אחרי מקלחת ונכנסת למיטה, לא באמת בא לי סקס. אז באמצע היום, באמצע העבודה? זה לא הרגיש לי אמין. אבל היא לא וויתרה לי. ריח נעים, מוזיקה טובה, יין ובעיקר היא, כבר עשו את שלהם. שחררתי. הרגשתי בטוחה, וזה היה רגע של חיבור נשי, תמיכה כזו שאת מקבלת מהדולה בלידה. אישה לאישה. כי אחד הדברים הכי חשובים שלמדתי מהתהליך הזה איתה, הוא שכל הנושא הזה הוא מאוד אישי. אין שטנץ להצלחה, אבל יש שטנץ איך להתחבר לעצמך, וזה משהו שאפשר ללמוד. כן כן, זה לא אבוד.

אם הייתה לנו את הקהילה הנשית העוטפת עם זקנת השבט, היא הייתה אומרת לנו בדיוק איך לעשות את זה (ואולי גם עם מי), אבל היום, העולם הגברי והשתיקה הנשית עשו את שלהם, והחוכמה העתיקה הזו לא תמיד נגישה. אני בטוחה שיש עוד מלא זקנות שבט שמסתובבות בינינו, אבל זה לא שתיגשי אליהן ברחוב ותשאלי. לכן החלטתי לכתוב את טור דעה הזה לאישה המיואשת שחושבת שאורגזמה זה המצאה של גברים. לאישה הזאת אני רוצה להגיד שכן, זה אפשרי, ואני ההוכחה לכך.

 דנה כהן

 

3 thoughts on “היום שבו גיליתי את המיניות השוכנת בתוכי

 1. רוני יקרה
  הכל התחיל מיום הולדת…קיבלתי מתנה ליום ההולדת סדנה בת שני מפגשים להעצמה נשית.
  הגעתי בפעם הראשונה להפתעה מוחלטת, ורוני מלאת אנרגיות וחיוכים קיבלה את פניי
  קשה לי לתאר את עוצמת החוויה שעברתי בשני המפגשים הללו…
  אני מחשיבה את עצמי לאישה מינית ונשית תמיד אהבתי סקס,לא התביישתי בעירום שלי באתי מבית מאוד פתוח בשיח על מין אבל… ההפתעה הגדולה שלי הייתה שככל שהחשבתי את עצמי לבחורה ליברלית ומינית לא הבנתי עד המפגש הזה כמה מדובר רק על קצה הקרחון…
  פתאום נפתחתי לתחושות פיזיות שלא ידעתי שקיימות בי, אורגזמות מטלטלות והיכרות מעמיקה של עצמי
  אם יכולתי לאחל ולהבטיח לכל אישה בעולם הזה משהו אחד בלבד, זה היה לעבור את המסע הזה עם עצמה באמצעות רוני שגרמה לי להכיר אישה חדשה שנמצאת בתוכי!
  תודה לך שעזרת לי להכיר את עצמי טוב יותר…
  זו הייתה חוויה של פעם בחיים

 2. אל רוני הגעתי לאחר שקראתי פוסט שכתבה אחת הנשים שהיו אצלה. כבר הרבה זמן אני מרגישה שאני לא נהנת מסקס ולא מיישמת את הפוטנציאל שיש בי ולכן כשקראתי את הפוסט החלטתי מבלי לחשוב יותר מדי לצור קשר עם רוני.
  בשיחת טלפון שאלתי את רוני אם היא בטוחה בתהליך והיא ענתה לי חד משמעית שכן, הבטחון הזה הוביל אותי לקבוע איתה פגישה.
  אין ספק שכבר בפגישה הראשונה ביטחונה בתהליך הוכיח את עצמו, גיליתי דברים שהדחקתי המון זמן שמנעו ממני באמת להנות, למדתי תרגילים שיעזרו לי להנות מחיי המין שלי, ובמפגש השני אפילו הצלחתי להגיע למה שייחלתי לו כ”כ.
  כמובן שלא סיימתי את התהליך עם עצמי, אך הכלים שרכשתי והמקום שאני נמצאת בו היום מבחינה מחשבתית בהחלט יובילו אותי להגיע למטרה שלי.
  ממליצה בחום!

 3. לרוני היקרה.
  תודה שעזרת לי לגלות את עצמי!
  הגעתי לרוני הכי סקפטית שבעולם, כבר השלמתי עם העובדה שאני שייכת לאחוז הנשים שלא גומרות וזה בסדר, אין מה לעשות ככה נולדתי. כשפגשתי אותה לראשונה היא נתנה לי הרגשה שהיא יודעת משהו עליי שאני כנראה עוד לא יודעת והאמינה בי יותר מאשר אני מאמינה בעצמי.
  בתהליך עצמו היו לי ירידות ועליות אבל גם ברגעים של ייאוש רוני היתה תמיד שם בשבילי ותמכה ולא נתנה לוותר. בזכותה גיליתי את עצמי,התחברתי אל המיניות שלי, אל הנשיות שלי וזה היה הכי מקסים ושווה כל רגע. ובסוף באה “ה”מתנה…
  ממליצה בחום לכל הנשים שיש להן עדיין ספק, שויתרו על עצמן, אם אני הצלחתי אז גם אתן יכולות ומגיע לכן להינות עד הסוף!
  תודה לך אהובה:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *