התהליך הטיפולי – המפגש הראשון

%d7%aa%d7%9e%d7%95%d7%a0%d7%94-032

מדוע להרבה נשים קשה להגיע לאורגזמה? רבות נכתב על כך, וניתן גם לקרוא על כך במאמרים אחרים שהעליתי. בקטע זה אני רוצה להעמיק יותר במה שאני עושה במפגש הראשון בשביל שהאורגזמה תתאפשר. כמו שנאמר.. חשיבה חיובית!

נשים מגיעות אלי מתוך מצוקה, קושי, עצב, תסכול, בושה ועוד הרבה סיבות אחרות שמונעות מהן ליהנות מיחסי המין. נשים מעבירות עשרות שנים של נישואים וילדים מבלי שהן חוות הנאה מינית אמיתית, ועם קושי להגיע לאורגזמה. אני מבינה אותן.. אחרי הכל הייתי שם. ועשיתי דרך אמיתית לאיפה שאני נמצאת היום. זה לא הגיע בקלות. אבל עשיתי את זה. ומהר מאוד הבנתי שכמו שאני יכולתי לעשות את זה, כל אחת שתהיה בעלת מוטיבציה אמיתית לשינוי ולהצלחה, תוכל לעשות זאת גם.

אני מלמדת את מה שאני יודעת לעשות על עצמי. אני לא רופאה.. אני גם לא טכנאית.. אני לא מתקינה “צ’יפ” אצל הנשים שמאפשר להן לגמור.. אבל אני מראה ונותנת את הכלים שיאפשרו לכל אחת להצליח אם תחליט שהיא מחויבת לתהליך.

הרבה נשים שואלות אותי על אחוזי הצלחה.. קשה להתייחס לכך במונחים סטטיסטיים.. הביקורת העיקרית כנגד מחקריו של קינסי לגבי מיניות הגבר והאישה נבעה בעקבות העובדה שהוא השתמש בכלים סטטיסטיים בנושא כל כך חשוב. מה שחשוב לי זה שיש הרבה נשים שמצליחות! ואם כך.. כל אחת יכולה להצליח!

במשך הרבה שנים, במהלך תהליך החיפוש.. לא באמת ידעתי מה אני מחפשת.. בזמן מעשה האהבה הייתי תזזיתית. גם בגוף.. וגם בראש.. במהלך סקס הייתי יכולה להיות אינטנסיבית בתנועה.. אבל גם אינטנסיבית במחשבות.. ורוב הפעמים לא היה קשר בין הראש לגוף.. כדי לגמור.. הייתי צריכה לפנטז.. פנטזיות סוערות.. שם הייתי מצליחה לאבד שליטה.. וגם שם.. זה היה מגיע אך ורק דרך גירוי על הדגדגן.. בעזרת הלשון.. או ויברטורים למיניהם..

מעולם לא גמרתי אורגזמה נרתיקית תוך כדי חדירה. בסרטים.. בספרים.. תמיד גומרים ביחד.. והכל גם מגיע מהר.. מה לא בסדר אצלי הייתי מוטרדת? מדוע אצל אחרות זה ככה.. ואילו אני מצליחה לגמור.. רק לאחר עבודה קשה.. לא תמיד הייתי נכנסת לזה, ולא בגלל שלא רציתי.. יותר בגלל שלא רציתי לעשות לבעלי את זה.. אחרי הכל גם הוא היה אחרי יום עבודה.. ולא עזרה לי גם העובדה והידיעה שהוא יהיה פה בשבילי כמה שרק צריך.. לפעמים נראה היה לי שהוא רוצה שאגמור יותר ממני.. אז בסוף השבוע לא הייתי נותנת לעצמי הנחות בעניין.. אבל באמצע השבוע לא היו לי הכוחות הנפשיים לכך. נהניתי מהקרבה (עם חיריק..), תמיד פונקתי במסאג’ מדהים לפני.. ורק לעיתים רחוקות הייתי מוצאת את האנרגיה הפנימית כדי שאוכל לגמור במהלך השבוע.

ידעתי ושמעתי שיש גם סקס אחר.. התחוללה אצלי בערה פנימית עמוקה ורצון עז לבדוק את העניין. החלטתי לשנות את סגנון חיי. הגעתי לגיל 40 והגוף החל לאותת לי בדרכו דרך פציעות.. הבנתי שלמודעות והבנת עצמך יש מרכיב חשוב לא פחות מאשר שמירה על גוף יפה ומעוצב, ואורח חיים בריא. התחלתי ללמוד. והפעם לא קורסים שעוסקים בתחומי התעמלות שונים. למדתי nlp, דמיון מודרך, אינטואיציה ואורטופדיה רגשית, קורסים בתחום המודעות. החלטתי להרחיב את הידע גם בתחום ההוליסטי טיפולי ולמדתי תטא הילינג ו bars. בתחום הרוחני שעניין אותי גם, גיליתי את נפלאות הטנטרה, שאליו הגעתי יחד עם בעלי. בטנטרה באמת עושים סקס בצורה אחרת.. ולשם.. כבר הבאתי את כל הידע הנצבר.

המפגש הראשון תכליתו לחבר את הבחורה לעצמה, להעלות ולהציף גורמים המעכבים אותה להגיע להנאה מינית, אותן

נקודות המבט שהאישה אוחזת בהן ובמקרים רבים מעכבות אותה ואת הנאתה המינית. אלו החסימות שהאישה מביאה איתן, ויש חשיבות ליצור שקט בראש לצורך למידה ממקום נקי וחדש.

נשים רבות לא מכירות את גופן, ובמיוחד את איבר המין שלהן. במהלך המפגש, אני מציבה בפניהן מראה “תרתי משמע”. שם.. הן מתחילות את המסע הפנימי להבנה וחקירה של גופן. רק על ידי הכרת הגוף שלהן, יוכלו להגיע למצב שבו הן מודעות למה שמתרחש, ואיפה בגופן הוא מתרחש.

השלב הבא הינו לימוד התנועה ומיקוד התחושות לאזור הפנימי שהאישה מרגישה בו הכי נעים. בכל שיעורי הפילאטיס וה core מדברים רק על סגירת הסוגרים וכיווץ שרירי רצפת האגן. התנועה שאני מלמדת מתייחסת לשחרור באותה חשיבות כפי שיש להתייחס לכיווץ. מה שאני הבנתי הוא שהמחזוריות של התנועה הנגרמת על ידי שחרור הנרתיק וכיווצו בצורה מסוימת תוך כדי שילוב של דמיון וראיית האנרגיה המתעצמת, גורמת לזרימת דם למקום, ומעלה את העוררות מינית.

דבר חשוב מאוד בהבנת התהליך הינו העלאת האנרגיה המינית בגוף – הקונדליני. דבר זה נעשה במפגשים על ידי מדיטציה מינית, שבמהלכה הבחורה מדמיינת את התנועה שלמדה קודם, וגם את תמונת איבר מינה שבו התבוננה קודם כאשר הסתכלה במראה.

וכמובן תרגול התנועה והבנתה על ידי הבחורה.

בין שני המפגשים הבחורה נדרשת לתרגל את התנועה – בהיבט הפיזי.

בנוסף לכך, ישנה חשיבות גדולה לצד המנטלי שבו היא צריכה להטמיע את השינוי. נהוג לומר שלמוח לוקח שלושה שבועות לשינוי התנהגותי. לכן בזמן בשלושת השבועות בין המפגשים, הבחורה אמורה להקשיב להקלטה של עצמה שבה ישנו משפט מעצים שגורם לה להאמין ביכולת שלה, שהולכת ומשתפרת מיום ליום, ומאפשרת לה לחוות הנאה מינית!

One thought on “התהליך הטיפולי – המפגש הראשון

 1. רוני היקרה❤
  אני מרגישה שנולדתי מחדש, לימדת אותי המון על עצמי.
  החזרת אותי לעצמי בזכות הנתינה שלך.
  בזכותך למדתי לחוות אורגזמה ולשפר משמעותית את איכות חיי המין שלי.
  הטיפים שלך מעצימים מינית לא רק אותי, גם את בן זוגי ועל כך אני מודה לך מאוד.
  בסיום כל מפגש ההרגשה היא אלוהית, והשילוב של העצמה אישית ומינית מושלם!
  אני ממליצה עלייך לכל מי שקצת מתלבטת- פשוט לכו על זה! זה החיים שלכן וחבל לפספס עונג כזה.
  באהבה רבה❤

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *