התהליך הטיפולי מפגש שני

14746_10151627829463472_893889731_nחשיבה חיובית חשובה מאוד. זאת אולי קלישאה, אבל אין ספק שבקרב האנשים בעלי חשיבה חיובית, ימצאו יותר אנשים מאושרים מאשר בקרב אנשים עם חשיבה שלילית. כחלק מאימון המוח לחשוב חיובי, הכנתי לעצמי דף עם שאלות מעצימות. רשמתי לי מספר שאלות והחלטתי להתייחס אליהן ברצינות בכל יום במשך שלושה שבועות.

תכלית השאלות המעצימות שאני נותנת לבנות, לגרום למוח לחשוב בצורה חיובית. אלו הן שאלות שהתשובה עליהן חיובית ומקדמת את המחשבה בנושא המיני.

לדוגמה: מה עוד יכול לעזור לי כדי שאוכל להתמסר לעונג המיני? התשובה לשאלה זאת הינה משפט חיובי ומקדם התייחסות למיניות.

דוגמה נוספת: למה אני בוחרת להיות מחויבת  במיניות היומית שלי? גם התשובה לכך חייבת להיות חיובית ומקדמת. כאשר אנחנו עונים לשאלות כאלו יום אחרי יום, אנחנו מאמנים את המוח שלנו לחשוב בצורה חיובית. אולי בהתחלה זה נראה ונשמע מאולץ, אבל בסוף המוח מתרגל.. כמו הגוף..

גם דמיון מודרך הינו כלי עבודה נהדר לאימון המוח. המוח אינו יודע להבחין בין דמיון ומציאות, ולכן מה שאנחנו מדמיינים לאורך זמן ובעקביות, הופך להיות המציאות שלנו. כמו שנאמר בפתגם fake it until you make it””.

עבדתי עם עצמי על דמיון מודרך. הכנתי טבלה ובא ניסיתי לתאר לעצמי דרך חיבור למודעות, מה היא האורגזמה בשבילי. דמיינתי לעצמי מה אני רואה ברגע הזה, מה אני שומעת, ומה אני מרגישה, ואת הכל רשמתי.

במהלך המפגש אני מביאה את האישה לחשוב ולייצר לעצמה תמונה של אורגזמה. מה היא רואה – מבחינת המיקום, הגודל, הצבע, תמונת סטילס, וידאו וכו’.., מה היא שומעת – טון, עוצמה, קצב, פנימי, חיצוני וכו’, ומה היא מרגישה – מקום, תנועה, עוצמה וכו’. עליה לדמיין את איבר מינה ואת האזור שבו הכי נעים לה בתוך הנרתיק.

על ידי יצירת תמונה זו, המוח הופך ליותר מרוכז לנושא עצמו, ומנגיש את תחושת ההנאה, אותה תמונה שהאישה יצרה לה לפני כן. במהלך הסקס, האנרגיה יותר ממוקדת, האישה הופכת ליותר נוכחת ויותר מודעת לחוויה, ועל ידי כך היא מצליחה לחוות הנאה גדולה יותר דרך החיבור לעצמה מהמקום העמוק ביותר.

ישנן כאלו שלאחר המפגש, בבית, קצת קשה להן לדמיין לאורך זמן. הן מתחילות, אבל לאט לאט המחשבה נודדת לתמונות אחרות בנושאים שונים שלאו דווקא קשורים לסקס שהיא נמצאת בו באותו הרגע.. הדרך להתמודד עם נדידת המחשבה היא דרך חזרה לאותה תמונת ההנאה המינית שנוצרה לפני כן בדמיון.

לאחר מכן, שוב עושים מדיטציה מינית שתכליתה לצרוב את התמונה בראש ולעשות קישור בין התמונה שהמוח מפרש כהנאה, לבין התחושות הפיזיות שנוצרות על ידי התנועה.

וכמובן, תרגול, תרגול ושוב תרגול.

בבית, לאחר המפגש, צריך לתרגל את התנועה ולדמיין את ההנאה המינית. חיוביות, נוכחות, אמונה, סבלנות ומוטיבציה, הינם תנאים הכרחיים להצלחה התהליך. בהתחלה זה נראה מעט מאולץ. אבל לאט לאט זה הופך להיות יותר קל. מתחילים להיות יותר נוכחים במעשה. מרגישים יותר, מקשיבים יותר, ומדמיינים יותר. רק לאחר תהליך חקירה זה, אפשר יהיה לגלות את האוצר הפנימי הקיים בכל אחת ואחת מאיתנו. בהצלחה!!

 

2 thoughts on “התהליך הטיפולי מפגש שני

 1. רוני היקרה
  אני רוצה לומר תודה על שני מפגשים מיוחדים, אינטימיים במיוחד.
  הרשיתי לעצמי להיפתח בפנייך, נתת לי הרגשה נפלאה עם המון פתיחות, גיליתי עולם חדש שלא הכרתי קודם ולמדתי להכיר את עצמי טוב יותר.
  אני רוצה לומר תודה גדולה וישר כוח.
  לימור

 2. רוני היקרה.
  מהרגע הראשון שנפגשנו נתת לי תחושה נוחה, נעימה ובטוחה. במהלך המפגשים, הצלחנו לגעת במקומות הלא מודעים אצלי, אשר אפילו לא ידעתי או חשבתי שמשפיעים עליי, והצלחת לעזור לי לשחרר אותם. מעבר לפרקטיקה, הכי חשוב שלימדת אותי לשים את עצמי במקום הראשון, לדעת לפנק את עצמי, ולהשקיע בעצמי, בזוגיות שלי ובחיי המין שלי.
  תודה רוני

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *