התהליך הטיפולי

 

IMG_4232

בתחילת הדרך החדשה, לאחר שהבנתי את התהליך העובר אצלי, דיברתי עם אנשי מקצוע שונים, מתוך ניסיון להבין את השינוי העצום שאני עוברת. שינוי שהביא אותי ממצב שבו הייתי גומרת רק דרך הדגדגן וגם לאחר עבודה קשה, למצב שאני נמצאת בשליטה מלאה לגבי מה שאני חווה. אם בתחילת הדרך והשינוי, הייתי צריכה לעשות תנועות מסוימות כדי להגיע למצב של הנאה מינית, הרי כיום הצלחתי ליצור מצב של קישור בין המוח ובין ההנאה המינית שלי, וכל זאת אפילו ללא התנועה המסוימת שהייתי צריכה לעשות כדי לחוות את ההנאה מינית. הקו המנחה בשיחה עם כולם, היה שהגוף שלנו הוא בעצם מכונה אחת גדולה שמקבלת הוראות מהמוח, ולולא המוח לא היינו מבינים, מרגישים או פועלים. כל מה שאנחנו מרגישים בין עם זה כאב, שמחה, הנאה או כל תחושה אחרת, מגיע דרך המוח. גם ההנאה המינית, הינה דבר שצריך להיות בשליטת המוח. כאשר אנחנו נוגעים במקום מסוים ואנחנו נהנים מזה, זה בגלל שהמוח שלנו עושה את הקישור בין המקום ובין התחושה הנלווית אליו כהנאה.

במפגשים עם נשים אני עובדת בצורה המשלבת את לימוד התנועה הפנימית שאותה צריך לעשות, דרך הקישור למוח ופרושה כהנאה. זאת בעצם מעין יכולת לחווט”  את המוח, וכיוונו לעבר ההנאה המינית. בזמן ההנאה המינית המוח מתעורר. מחקרים שנעשו הראו שבזמן האורגזמה, ורק בזמן האורגזמה, חלקים רבים של המוח שאינם מתקשרים בדרך כלל אחד עם השני, מתחילים לתקשר ביניהם.

זה בדיוק כמו ללמד ילד לרכב על אופניים ללא גלגלי עזר. הגוף צריך “להתמיר את הזווית” של הגוף על האופניים כדי שלא יפול מהם, ויצליח לשמור על שיווי המשקל. אותו דבר עם התנועה אותה אני מלמדת. הגוף צריך “להתמיר” את התנועה שלפעמים הולכת בניגוד לפקודות הרגילות שהגוף מקבל מהמוח.

כלי העבודה שלי הם “nlp”, “דמיון מודרך” ו “bars”. הרעיון העומד מאחורי ה – nlp הינו להביא את האדם לשינוי ההתנהגות שלו דרך שינוי דפוסי החשיבה הקודמים שלו. העבודה נעשית דרך דמיון מודרך שבעזרתו ניתן להעביר את האדם טרנספורמציה חשיבתית, שדרכה תהיה הבנה לאיך שאנחנו צריכים להתנהג כדי לפתור את הבעיה שמטרידה אותנו. ה bars, שהינה שיטת טיפול אנרגטית המבוססת על לחיצה ב 32 נקודות שונות בראש. העיקרון המרכזי שעומד מאחוריה הוא ש”אם אתה רוצה משהו אחר, פשוט תבחר..”, לחיות בתוך חופש גדול שבו את יכולה להתבונן על המציאות בלי להחליט מראש מה נכון או לא נכון, אלא לחוש את האנרגיה של הדבר.

תהליך זה הינו תהליך נרכש. במקרים רבים אנו “כבולים” בתוך תבנית חשיבתית שאליה אנחנו רגילים, ועל פיה אנחנו פועלים. דרך החשיבה והפעולה הופכת להיות מעין “אזור נוחות” שלמרות שאינו אידיאלי עבורנו, הוא מה שמוכר ומצליח לגרום לנו לתפקד, אמנם לא בצורה אידיאלית כפי שהיינו רוצים, אבל עדין נשמרת מידת תפקוד מסוימת. אנו צריכים להשתחרר מאמונות שהיו לנו לגבי ההנאה המינית שלנו, אמונות ששרתו אותנו לכל אורך השנים. התרגלנו שאנחנו גומרות דרך הדגדגן. נכון זה מאתגר .. ונכון שזה לוקח לפעמים הרבה זמן.. ונכון שלפעמים אין לנו כוח להיכנס לתוך הלופ של העבודה הקשה לשם כך, והציפיה מצד בן הזוג שלנו, שמאוד רוצה לענג אותנו מינית, אבל בסופו של דבר זאת הדרך שבה אנחנו גומרות ואותה אנחנו מכירות.

אז עכשיו אנחנו צריכות לשנות את הדרך הזאת, להרפות ולשחרר הרגלים שמשרתים לנו את הצורה בה אנחנו נהנות, וללמוד דרך חדשה דרך תרגול שבהתחלה נראה לא מובן, אבל בסופו הבטחה גדולה. בדיוק כפי שכל ילד שמתחיל ללמוד לרכב על אופניים, לא מצליח להבין כיצד יתגבר על הורדת גלגלי העזר, ולשמור על שיווי משקלו תוך כדי נסיעה, אבל משזה קורה, אין מאושר ממנו.

הרבה מדברים על האורגזמה של האישה כתעלומה. זה נכון. אבל לנשים רבות שפונות אלי ומתקשות להגיע להנאה מינית, יש את המקום שבו היא מבינות שהן רוצות לשנות את המצב שלהן ואת המקום בו הן נמצאות. זהו תחילת תהליך השינוי. ההכרה במצבן, והרצון לשנות אותו.

היכולת הנרכשת להשתחרר מהמחשבות, ולהיות נוכחת במה שהיא מרגישה ברגע הנוכחי, תביא אותה למצב שהיא משוחררת ויכולה לחוות הנאה מינית.

 

 

11 thoughts on “התהליך הטיפולי

 1. נשמע מרתק. אני תוהה איך את מעבירה את החומר בפועל ואם יש מפגש של אשה לאשה

  1. הי כרמית.
   המפגש הוא כמובן ביני ובין האישה.
   במסגרת המפגש אני מלמדת את האישה להתחבר אל עצמה, ולהבין תהליכים חשיבתיים שהיא עוברת.
   הרעיון הוא לשנות אצלה דפוסים קיימים שהביאו אותה למצב שבו היא נמצאת, על מנת שתוכל להיות במצב מתאים לשינוי הרגלים קיימים.
   מעבר לזה, אני מלמדת אותה להשתמש בשרירי רצפת האגן בצורה שבה היא תוכל לחוות מזה הנאה מינית.

 2. רוני, תודה לך על שני מפגשים משניי חיים. אני האמנתי מהרגע הראשון, החיבור איתך היה כ”כ מדויק… את קשובה, רכה, אינטימית, מקצועית, מכילה ובעיקר יודעת מה את עושה😍. תודה לך ולעצמי על השינוי בגישה, שמאפשר לי את החופש ללמוד וליהנות מהדרך. עד המפגש איתך האמנתי שאני לא מסוגלת לגמור מהנרתיק, לא היה לי חשק למין… ואחריך, השמים הם הגבול… ולכל הסקרניות… כן! וזה מדהים. הדרך עוד ארוכה ומהנה, והכי חשוב שעכשיו יש דרך לצעוד בה בזכותך. תודה. אוסנת

 3. היו שני מפגשים מסקרנים, פותחים את הראש, ודרך חדשה להנאה רבה יותר ולחיים מהנים יותר. רוני פתוחה, מקבלת, אוהבת, מייעצת, ונותנת הרגשה נוחה לשתף, לחוות ולהשתפר. ממליצה כמה שיותר מוקדם וכמה שיותר מהר =)
  תודה לך רוני!

 4. רוני יקרה
  החלטתי לתת לעצמי מתנה, לגלות תחושות שאף פעם לא חוויתי, להכיר את עצמי לעומק מבחינה מינית ואז נתקלתי בך באקראי.
  שיחה קצרה בינינו הבהירה לי שזו בדיוק המתנה שאני רוצה לתת לעצמי…
  פגשתי אותך, אשת מקצוע נעימה, מכילה, סבלנית ומעל הכל מקצועית, פתחת בפניי עולמות חדשים של תחושות וחיבור אליהן.
  מודה לך על כך מאד וממליצה לכל אישה שחשובה לעצמה להגיע, להתנסות ובעיקר לתת לעצמה את המפגשים איתך במתנה

 5. נפגשתי עם רוני לשני מפגשים מדהימים , הגעתי ספקנית לחלוטין ובטוחה שאצלי זה לא יעבוד ויצאתי נדהמת. ממליצה בחום

 6. רוני היקרה, חוויתי שני מפגשים מדהימים ומעצימים איתך. פתחת בפניי צוהר לעולם פנימי חדש, מרתק ומופלא שלא הכרתי. חשפת בפניי מחסומים שלא הייתי מודעת אליהם ובזכותך למדתי לשחרר אותם ולאפשר לעצמי להעצים את ההנאה מינית שלי. לאורך כל התהליך היית קשובה, סבלנית, מניעה, מסורה, מאמינה, נעימה, משתפת ואמפתית ורק בזכות האישיות המיוחדת שלך וגישתך הנעימה אפשרת לי להיפתח ולהצליח בתהליך. השיתוף של החוויה האישית והניסיון שלך ותחושת השליחות שאת מפגינה לאורך כל התהליך הופכים אותו לאישי ומאפשרים להתחבר ולהתמסר לתהליך. הרגשתי שרוני קוראת אותי כמו ספר פתוח וידעה להוביל אותי שלב אחרי שלב בקצב ובדרך הנכונה. ממליצה לכל אחת לעבור את התהליך הייחודי והמעצים הזה בליווי והדרכה של רוני המדהימה. הוא באמת משנה חיים!!

 7. המתנה הכי טובה שנתתי לעצמי אי פעם ליום הולדת!
  תמיד הרגשתי צביטה בלב כשנשים היו מדברות על סקס והאורגזמות שהן חוות, התבאסתי להיות בצד הפחות מהנה של הסטטיסטיקה שלא מצליחות להנות מאורגזמות נרתיקית.
  השנה החלטתי שהגיע הזמן לבצע שינוי, שגם לי מגיע וחיפשתי את האחת שתעזור לי ותלווה אותי בתהליך.
  כשקראתי שהתהליך של רוני אורך כ-2 מפגשים…. הרגשתי שאני חייבת לפגוש אותה (אם היא כל כך בטוחה בתהליך שלה אני חייבת לנסות)
  פגשתי אישה מדהימה והתהליך היה כל כך עוצמתי.
  אני לא רוצה לפרט הרבה על התהליך כי לדעתי חלק מהחוויה הנהדרת היא לאפשר לה להוביל ולסמוך עליה.
  רק אומר שהתהליך התחיל בשיחה ודמיון מודרך.
  לראשונה הצלחתי לשחרר כל כך הרבה דברים, עד כה הייתי מאוד עצורה ומחושבת בסקס, לא הצלחתי באמת להשתחרר, נמנעתי מהרבה דברים.
  הפכתי את חווית הסקס שלי לצרה ולא משחוררת.
  היו לי 2 מטרות/צפיות מהתהליך עם רוני: הראשון להסתכל על סקס ומיניות כדבר הכי טבעי בעולם, הכי הנעים בעולם ושהמרחב המיני שלי יהיה בטוח ומאפשר פתיחות.
  אחרי שהשגנו את המטרה הראשונה עברה רוני לשלב התרגולים…
  וכמה שזה נעים, וואו חוויה נהדרת, לגמרי התמסרתי לתהליך.
  לראשונה בחיי אני לא צריכה להתאמץ ולהישאר נוכחת במהלך הסקס או אפילו כשאני לבד עם עצמי.

  אני מודה לך רוני, ההכרות איתך הפכה את עולמי לנעים, מרגש, סקסי ועוצמתי .
  מאחלת לכל אישה לעבור תהליך דומה ולעוף כך.

 8. תאמינו או לא, טיפול מעולה לגיל הבלות (שם נורא) מעדיפה לקרוא לו “גיל ההתבגרות”!
  אז תתחברו לסיפור: במשך כשלוש שנים בהדרגה נפסק לי המחזור, ועם זה הגיעו התופעות שמדברים עליהן: מצבי רוח, גלי חום, יקיצות ליליות וכו’,
  וגם הגיעו התופעות שלא מדברים עליהם (לפחות לא רופאי הנשים שאני פגשתי): ירידה בחשק המיני עד כדי אין חשק!, ירידה ביכולת להגיע לאורגזמה ויובש בנרתיק שמרגיש כל הזמן מגרד כמו דלקת…
  אז הייתי סקפטית, אבל חשבתי שאני ממש צעירה מדי כדי לאבד את זה…
  כבר בפגישה הראשונה עם רוני הבנתי את התנועות וחל שינוי דרמטי!
  או אם לצטט את בעלי “ברוך שובך”:)
  התהליך שרוני מעבירה גורם ליצירת גירוי, ולרטיבות, ושם הכל כבר ממשיך בצורה יותר טובה..
  אז ממליצה בחום! אל תוותרו.
  עינב

 9. רוני יקרה, אז החלטתי ביום הולדת 30++( מי סופר?!:)) לפנק את עצמי ולהגיע לסדנה שבה אוכל לממש את המיניות שלי, וללמוד איך ומה מביא אותי לידי אורגזמה ווגינלית. יודגש, למרות הספק הקל שהיה לי לפני שהגעתי שזה נשמע קל מידי, אכן הגעתי לכל המטרות שהצבתי לעצמי לפני שהגעתי למפגשים איתך. יתר על כן, עברתי עם עצמי שינוי שלא חוויתי בשום סדנה או מסגרת טיפולית אחרת.
  ממליצה בחום!!
  תודה לך רוני יקרה על חוויה כיפית ומדהימה 😘

 10. אני מבקשת להודות לך , רוני , על 2 מפגשים משמעותיים בכל 3 המימידים:
  הקוגנטיבי – מלאת ידע את..
  הרגשי – עוטפת ומכילה בלב רך וחומל..
  הפיזי – עובדים קשה שם.. אצלך על המיטה…
  תבורכי, תתברכי , ותברכי עוד מלאן נשים…
  תודה
  מיכל

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *