עבודת יד או “לינגאם מסאג'” (בסנסקריט) – / רוני ארז

flower-1531824_1280נשים נוגעות לפעמים (או לעיתים קרובות..) באיבר מינו של הגבר עם היד. מתי זה קורה? בעיקר בשני מצבים.. המצב הראשון הוא בזמן שלא בא להן סקס.. אבל הן מבינות שהגבר שלהן רוצה.. אז הן מענגות אותו עם היד ובכך משיגות את מטרתו (שחרור ופורקן) ואת מטרתן (מהיר.. אין סקס.. והולכים לישון..). המצב השני הוא כחלק מקיום יחסי מין. לעיתים הגבר אינו מצליח להגיע לפורקן תוך כדי חדירה. זה יכול להיות אם הגבר ממשיך לתפקד לאחר הפעם הראשונה שגמר, ועכשיו הוא רוצה סיבוב שני, או בגלל שככה הגבר אוהב להשתחרר.

תארו לכן מצב בו אתן נוגעות באיבר מינו של הגבר שלא על מנת להביא אותו לפורקן? נגיעות שתכליתן לענג אותו, אבל לא עוברות את קו האל חזור בדרך לאורגזמה.

זה דורש מכן להיות קשובות לו. להיות נוכחות במעשה, לבוא “ליהנות”.. ולא לעבודה..

אתן יכולות להתחיל בעיסוי הירכיים הפנימיות שלו כלפי מעלה לכיוון איבר מינו. נגיעות מסביב.. נגיעות איטיות.. כמיטב הדמיון.. שלא על מנת להביא אותו לפורקן..

מומלץ להשתמש בשמן זרעי ענבים שזהו שמן שאין כל בעיה גם לקיים איתו יחסי מין.

זה דורש ממנו ללמוד לנשום נכון – נשימה בעלת ארבעה חלקים:

  1. שאיפת אויר עמוקה דרך הפה
  2. עצירת האוויר
  3. נשימה קטנה נוספת דרך האף
  4. שחרור האוויר דרך הפה.

אחרי כמה נשימות כאלו, הגבר ירגיש איך הרצון המיידי להמשיך בתנועה עד לפורקן מוחלש, יחד עם תנועות רגועות יותר שלך בזמן הזה.

הקציבו לכך 15 דקות. תני לו להנות ממה שאת עושה. אבל שלא יגמור!!

לקשוחות מכן.. הייתי ממליצה להשאיר אותו ככה בלי שהגיע לפורקן גם בסיום הזמן. תתפלאו.. יהיו גברים שירגישו עם זה בסדר. הרחמניות מכן.. שחררו אותו!

נסו ותיהנו!! 😃😃

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *