תהליך מוביל ומובל / רוני ארז

wedding-night-1146709_1280מערכת יחסים זוגית מתגבשת עם השנים למעין תבנית קבועה של דפוסי התנהגות זוגיים שעל פי רוב, חוזרים על עצמם. גם עם בני הזוג לא שבעי רצון מהתבנית, ורבים או נלחמים על מנת לשנות את אותה התבנית, הם עושים את זה תוך כדי שהם נמצאים בתבנית הלא נוחה. ובמקרים רבים הם מביאים את התבנית הזאת של מערכת היחסים שלהם גם למיטה.
והפעם, ננסה באופן מלאכותי לשנות את התבנית הזאת. מלאכותי.. אבל עם פוטנציאל לעונג גדול.. הרבה מדברים על כך שכשנאפשר לעצמינו לשחרר, נוכל לחוות הנאה מינית ממעשה האהבה. לשחרר את המחשבות.. אבל לשחרר גם ממראה העיניים, שבמקרים רבים מוביל גם לשחרור מהמחשבה שבאה לאחר מכן..
השחרור מאפשר לנו להיות מובלים תוך כדי שאנחנו סומכים על בן זוגנו שיוביל אותנו כהלכה.. וגם מאפשר לבן זוגנו מבחינתו הוא, להרגיש הרגשה של אמון בו ובמעשיו.
לכן הפעם נעשה זאת אחרת.. נשבור שגרה..
כנסו לחדר השינה ושם האישה מכסה את פניו של הגבר כך שהוא לא רואה כלום. אל תיכנסו ישר למיטה. תסתובבו בבית. רצוי שהבית יהיה ריק כדי שהילדים לא יראו ויחשבו שאימא ואבא השתגעו..
הגבר מאפשר לאישה להוביל אותו לפי רצונה. זה יכול להיות לכיוון המטבח, ואז תאכילי אותו מה שהוא.. זה יכול להיות לכיוון הסלון… לא מדברים.. תהיו ככה במשך 10 דקות. משם תתחילו במעשה האהבה תוך כדי שהוא מאפשר לך להוביל את המעשה מתחילתו ועד סופו. נכון.. זה שונה.. ואולי רגילים אחרת.. אבל הפעם עושים זאת כך.. אתם יכולים לעשות זאת בסלון.. את יכולה לעבור איתו לחדר השינה.. אבל את מובילה והוא בעיניים עצומות, מאפשר לך לעשות כרצונך. לכי עם הדמיון שלך ואפשרי לעצמך לתת דרור לרצונותיך.. במשך כל מעשה האהבה הגבר עם עיניים עצומות..
בפעם הבאה תתחלפו והוא יכסה את פנייך..
בסוף.. דברו אחד עם השנייה על מה שהרגשתם. כל אחד בתפקידו הוא. האם הרגיש שוני מתבנית היחסים הקיימת, ואיך הרגיש עם זה? האם אפשר ללמוד מזה ולקחת מתוך זה גם אל מערכת היחסים ביניכם?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *