ספקנות לאחר מפגש

בסיום אחת ההרצאות, נגשת אלי בחורה בת 29, נשואה מזה כשנה וחצי ללא ילדים. מספרת לי שהיא מתקשה לגמור במהלך קיום יחסי מין. הבעל שלה, מבוגר ממנה בחמש שנים, הרבה יותר מנוסה ממנה. לפניה היו לו הרבה נשים, ואילו היא היתה עם עוד שלושה גברים לפניו. בעלה לא מוכן להקשיב לה כשהם במיטה. יש לו את הדרך שלו שעבדה בשבילו עם כל הנשים שהוא היה לפניה, והוא לא מוכן לשנות דרך זו. לדבריו היא לחוצה ולא נותנת לו את האפשרות לענג אותה. משחק הכוח ביניהם גורם לכך שכל פעם שהיא מרגישה שהיא בדרך להנאה, מופעל אצלה מנגנון שחוסם אותה מלהתחבר אליו, והיא מרגישה שהילדה שבה מתעוררת ועוצרת בפרינציפ ולא מתמסרת להנאה.. כדי שלא יעוף על עצמו..
הסתכלתי עליה ושאלתי אותה.. “נו.. ואיך את מרגישה עם זה..?” ואת מי את חושבת שאת מענישה בהתנהגות זאת?
לקחו כמה שניות עד שהן הגיעו, אבל משהן הגיעו, קשה היה לה לעצור את הדמעות. מאבק הכוחות הזה מתיש אותה, חוסר התקשורת ביניהם גורם לה לחשוב על פרידה ממנו.
הסתכלתי עליה, ראיתי שהיא מתוסכלת ויחד עם זאת, היא לא מבינה שצורת התנהגות זאת פוגעת קודם כל בעצמה.
את ראויה ליהנות. זה מגיע לך אמרתי לה. הסקס הוא קודם כל בשבילך! אין אישה שלא יכולה להתחבר עם מקור ההנאה המינית שלה.
ראיתי את הספקנות בעיניים שלה. “אני לא מאמינה שאוכל ליהנות אי פעם במהלך סקס”.. אמרה לי..
אמרתי לה שאני רואה הרבה נשים שחושבות כמוה, אבל בשביל שהמצב ישתנה, היא צריכה לרצות את השינוי. היא צריכה להבין שההתנהגות הזאת איננה משרתת אותה יותר, ורק מהמקום הזה תוכל לעשות את השינוי המיוחל. אמרה שתחשוב על זה..
אסור לקבל מצב שבו אישה לא מצליחה ליהנות הנאה אמיתית מסקס!
משחקי אגו במיטה מחבלים בהנאתם של שני הצדדים. הרעיון הוא להתמסר ולהתחבר להנאה ללא תנאי.
אני מזמינה כל אחת ואחת שמרגישה רצון לשפר את מצבה להתקשר אלי. אני רואה את השינוי העצום אצל נשים שמגיעות. התגובות וההודעות שאני מקבלת מנשים אחרי המפגשים (לפעמים באמצע הלילה..) מדהימות! כיף גדול לעזור לנשים לגלות את המיניות שלהן וללמד אותן להתחבר אל עצמן.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *