אנרגיה נקבית וזכרית (יין ויאנג) / רוני ארז

בכל אדם קיימת אנרגיה נקבית ואנרגיה זכרית. יין ויאנג. גברים ונשים כאחד. ישנם גברים שמחוברים יותר לאנרגיה הנקבית שלהם, וישנם גברים המחוברים לאנרגיה הזכרית שלהם, ישנן נשים שמחוברות יותר לאנרגיה הזכרית שלהן ונשים המחוברות יותר לאנרגיה הנשית שלהן.
אני מודה ומתוודע.. אני אישה שנותנת מקום לא מבוטל לאנרגיה הזכרית שבי, על המשמעויות וההשלכות של זה בתחומי חיים שונים.
החיים הובילו אותי להתעסק, להתעמק ולחקור את נושא המיניות. עברתי עם עצמי תהליך שמצד אחד אני יודעת שקשה להאמין לו כששומעים אותו, ומצד שני אני מצליחה לעזור לנשים ולשנות להן את החיים. ומתוך המקום הזה אני פועלת, אומרת וכותבת.
הבסיס שעליו אני עומדת הוא שלכל אישה יש זכות ויכולת להנאה מלאה ובלתי תלויה. יכול להיות שזה החלק הזכרי שבי. המקום שממנו אני מגיעה לסקס הוא מתוך רצון ליהנות, להגיע לאורגזמה וכמה שיותר ממנה, רצון שמזכיר קצת רצון של גברים לפני עשרים שלושים שנים, לפני שהם החלו לגלות ולהתחבר גם אל הצד הנקבי שלהם.
הנגזרת מאותו בסיס הינה שהאישה, מתוך מקום של כוח, ומתוך יכולת בחירה ואפשור עצמי, תהיה אחראית לעשות שימוש באותה יכולת.
ומה הוא השימוש מתוך הכוח הפנימי שאני מדברת עליו? היכולת שלה לבחור לפעמים לעשות איזון על ידי הפרדה. הפרדה בין החלק שאומר לעצמו “היה לי יום קשה היום”, ובין החלק שאומר “אני רוצה ליהנות”. האיזון מתבטא בכך שלפעמים היא תבחר להיכנע לקושי שביום, אבל לפעמים תתמסר גם לתחושת הרצון בהנאה.
נשים שיש להן יכולת לעשות את ההפרדה הזאת ויודעות לתת מקום גם לחלק שרוצה ליהנות, עושות שימוש נכון יותר בכוח הקיים בהן, וחיות חיים מספקים יותר. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *