נשים ממליצות על רוני

לינק לפוסט שכתב הסופר גבי ניצן

היום שבו גיליתי את המיניות השוכנת בתוכי, דנה כהן

״היה לי את כל הרקע הקלאסי לקושי שלי בקבלת המיניות והנשיות שלי: הנושא היה טאבו בבית, גדלתי במערכת חינוך דתית שמרנית, ובני הזוג שלי היו מהסוג הלא מוצלח, או ליתר דיוק – מהסוג שעדיף לפגוש אותם כשאת כבר יודעת מה את רוצה. גם המזל לא שיחק לטובתי, מזל בתולה. שנאתי את השאלה הזו, “איזה מזל את?”, כי אז באה ישר השאלה, “אז מה, את בתולה?”

לפני מספר שנים בתקלתי בטור דעה של מישהי שהצהירה קבל עם ועדה שזה אפשרי עבור כל אישה.

“יאללה בואי, נראה אותך עליי”, אמרתי לעצמי בלב. ואכן, היו לי שלושה חודשים של חקר העדפותיי המיניות בעיקר באופן תיאורטי עם כל מיני קלישאות בסגנון כתיבת יומן תרגילי כתיבה, צפייה בסרטים וכדומה. זה היה נחמד, אבל לא ראיתי לא את האור ולא את הסוף.

הסקס היה נחמד, אבל פה זה נגמר. הפער בין ההתעסקות האינסופית בתקשורת, בשיחות בנות, בספרים ובשירה היה נראה לי חסר פרופורציות לחלוטין ואובססיבי ביחס לאקט עצמו. וכמו בכל בעיה, יש את שלב ההדחקה, שלב של “אולי זה יתפתח לאן שהוא”, ולבסוף שלב ה”נו, שיגמור כבר”.

כבר באמת שהתייאשתי מעצמי. ידעתי בוודאות שזה קשור בעיקר אליי ולא אל בן זוגי, אך לא יכולתי לשתף אותו בעניין. נכנסתי לקבוצה סודית כזו בפייסבוק שנותנת טיפים לנשים, אבל זה היה ממש למתקדמות.

הרגשתי לגמרי מחוץ למשחק, ולא הבנתי על מה הן הנשים מדברות. הרגשתי שאין לי מה לתרום, ומהר מאוד מהקבוצה. מה עושים שאלתי את עצמי?

ואז קראתי עוד כתבה ב-ynet יחסים. זה היה ראיון עם רוני ארז, שטענה ש”אין דבר כזה שאי אפשר לגמור”. היא גם טענה שהיא סוגרת לך את העניין בשתי פגישות. זה כבר היה נשמע יותר מעניין.

ביררתי קצת עליה וחשבתי לעצמי שאם זה יושיע אותי מהחלק המבאס הזה בחיי, כנראה שזה משתלם. האמת היא שהייתי סקפטית ביותר, אבל רוני נשמעה לי מאוד רצינית בשיחת הטלפון שניהלנו, ובעיקר בטוחה בעצמה. אז נתתי לזה צ׳אנס.

הגעתי למפגש הראשון עם רוני והיא כבר הכניסה אותי לאווירה.

עכשיו, שתבינו – במרוץ החיים המטורף של עבודה, כביסות, ילדים, חיתולים… גם כשאני אחרי מקלחת ונכנסת למיטה, לא באמת בא לי סקס. אז באמצע היום, באמצע העבודה? בבית של אישה שאני לא מכירה? רוני לא וויתרה לי. ריח נעים, מוזיקה טובה, יין ובעיקר היא, כבר עשו את שלהם. שחררתי. הרגשתי בטוחה, וזה היה רגע של חיבור נשי, תמיכה כזו שאת מקבלת מהדולה בלידה. אישה לאישה. כי אחד הדברים הכי חשובים שלמדתי מהתהליך הזה איתה, הוא שכל הנושא הזה הוא מאוד אישי. אין נוסחה להצלחה, אבל יש נוסחה איך להתחבר לעצמך, וזה משהו שאפשר ללמוד. כן כן, זה לא אבוד.

אם הייתה לנו את הקהילה הנשית העוטפת עם זקנת השבט, היא הייתה אומרת לנו בדיוק איך לעשות את זה (ואולי גם עם מי), אבל היום, העולם הגברי והשתיקה הנשית עשו את שלהם, והחוכמה העתיקה הזו לא תמיד נגישה. אני בטוחה שיש עוד מלא זקנות שבט כמו רוני שמסתובבות בינינו, אבל זה לא שתיגשי אליהן ברחוב ותשאלי. לכן החלטתי לכתוב את טור דעה הזה לאישה המיואשת שחושבת שאורגזמה זה המצאה של גברים. לאישה הזאת אני רוצה להגיד שכן, זה אפשרי, ואני ההוכחה לכך.״

25 שנות פעילות מינית נטולי הנאה הסתיימו! יפעת

נתחיל מהסוף: כ-25 שנות פעילות מינית נטולי הנאה הסתיימו!

לפני כ-10 שנים, החל לחלחל בי קושי להשלים עם המצב של אי-יכולתי להיפתח ולהגיע לידי אורגזמה עם בן זוגי.

הילדים גדלו, והתחלתי לשים לב לגורם נוסף במשוואה המשפחתית : ״אני״. התחלתי להרגיש שגם לי יש צרכים, אך באותה נשימה כרסם בי החשש מתהליך של שינוי, מהחיפוש אחר הבן אדם הנכון, שכוונותיו לסייע לי תיהיינה טהורות ובנוסף שיהיו לו את היכולות הקסומות לשפר את מצבי העגום.

שוב ״נוצחתי״ במערכה ובחרתי להוריד את צרכיי פעם נוספת לתחתית טבלת סדרי העדיפויות, והפסקתי בחיפוש אחר הגורם המושיע שיעזור לי לסיים כל כך הרבה שנים של מיניות נטולת הנאה.

חשיפה מקרית לכתבה על רוני ארז משכה את תשומת ליבי והובילה אותי ישירות לידיה. עם המון חששות, הגעתי למפגש הראשון מבין השניים. פגישה אישית עם אישה מקסימה שכבשה את אמוני ואת ליבי כבר מהרגעים הראשונים במפגש. אני חייבת להודות שהייתי צריכה להתעלות על האינסטינקט המגונן שלי להיסגר ולשמור לעצמי את הבעיות, אשר באופן שגוי חשבתי כי הן ייחודיות אך ורק עבורי. החלטתי להיפתח ולשתף פעולה.
הגעתי לתהליך עם המון ציפיות מצד אחד ומן הצד השני, עם תחושת ייאוש, חוסר תקווה ואי-אמון בכך שגורם אנושי כלשהו יוכל אי-פעם לעזור לי.

חשוב לציין, כי התהליך עצמו דרש ממני השקעה של זמן, תרגול והתמדה אבל במהלכו אני, הבן אדם שחייב לשלוט בכל סיטואציה, הצלחתי להשתחרר בזכות רוני והשיטה המבורכת שלה ולהגיע לייעד המיוחל.

ברור לי שהתהליך עוד רחוק מלהסתיים, יש לי עוד הרבה מה ללמוד ואני בטוחה שעוד יהיו המון עליות ומורדות בתהליך (רגרסיה ותחושת תסכול כשלא מצליחים).

אני כותבת מילים אלו שבועות בודדים אחרי הטיפול השני, ואני מרגישה שאני נמצאת בנקודה אחרת בחיי, שיש לי לאן לשאוף.
תחושת ההנאה כבר ידועה ומוכרת לי וברור לי שאמונה בעצמי וביכולות שלי תוביל אותי חזרה לאותו מקום קסום של הנאה גדולה בקיום יחסים.

אני מאחלת זאת, בכל ליבי, גם לנשים נוספות, שמכירות את הבעיה ה״פרטית״ שלי.

יפעת

שבוע טוב ומבורך אישה יקרה ואהובה.. חייבת לשתף אותך..

אני חייבת לשתף אותך..

לפני מספר ימים נפרדתי מבן זוגי שהיה ב4 החודשים האחרונים. הרגשתי שזה לא היה מדויק עבורי.. ושאני צריכה להמשיךהלאה.. בשלמות ושמחה בלי רצון לחפש אחרי הגבר הבא שיספק אותי..

אני פשוט המומה מעצמי מחדש בכל יום שעובר מהיכולות שלי שאני מצליחה להביא לידי ביטוי.

וכ”כ הרבה בזכותך..

דרך התהליך איתך הבנתי המון. וקצרה היריעה מלהכיל ולפרט את כל האסימונים שנפלו לי במהלך המפגשים איתך..

אז אלו עיקרי הדברים:

הבנתי שהחיים זה עניין של בחירה ולקיחת אחריות וראה איזה פלא,  גם בהיבט המיני.. זה לא תלוי בגבר.. ובטח לא בגודל של האיבר שלו ובוודאי שלא בביצועים..

זה יכול להוסיף, אבל לא על זה אני בונה את כל תקוותיי להנאתי..

מהמקום הזה בדיוק, היום, כשבא לי.. זה פשוט קורה איתי, קודם כל עם עצמי, שזו בעצם האהבה הכי גדולה שלי.. אפילו בנהיגה אני מתרגלת את התנועה שלימדת אותי..

למדתי בתהליך הזה כמה חשוב לחבק את הילדה הקטנה שבי ולהיות איתה בקשר, באמת ולא תאמיני, היום, גם אם נשפך לי קפה ומתנפצת הכוס.. אני לא אגיד רבע מילה רעה על עצמי.. וזה מקום כ”כ מצמיח ומקדם שאני אפילו לא יכולה לתאר עד כמה..

למדתי ממך שמין ומיניות זה דבר אלוהי רוחני קדוש ויפה..

פוררתי ופירקתי אצלי את כל הפרדיגמות הישנות שחשבתי ביחס למיניות…

נפגשתי אתמול עם מישהו שהכרתי לפני שנה (היכרות על בסיס פיזי בלבד) למפגש חד פעמי ללילה והרגיש לי אחר כך מוזר.. אבל הרגשתי קרובה לעצמי..

השלמות שהגעתי אליה מבחינה נפשית ומינית פשוט מדהימה אותי..

הייתי עכשיו בתהליך קצר אצל מאמנת עסקית היא אמרה לי תפסיקי להיות כמו  הדבורה שבכוורת.. שרצה מפרח לפרח.. תהיי מלכת הכוורת.. תני לדבורים לעשות קצת עבודה בשבילך..

יבואו אלייך.. היא אמרה את זה בהקשר העסקי..

ופתאום אני רואה איך זה קורה מול גברים.. הם מתחילים להופיע..

אהובה-מברכת אותך כל יום.. 🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽

זכות גדולה ואדירה בשבילי שפגשתי בך..

מרב

רוצו על זה

לפני כשבוע שיצאתי מהפגישה השנייה שלנו,

הבטחתי לך שמתי שהוא אני אעלה “פוסט הכרת תודה” עבור הדרך העצומה שעשיתי איתך.

הרגשתי שאני צריכה עוד זמן, לתת לכל מה שקיבלתי מימך בנדיבות רבה, לשקוע, להתחבר, לדייק את עצמו אליי, לזוגיות שלנו וחיי בכלל.

שנים אני בתהליכי שינוי, מודעות, למידה דרכם אני מביאה עוד ועוד שפע לתחומי חיי, עוד שימחה, תודעת אושר והכרת תודה.

גם המיניות שלי בחקירה מתמדת על ידי ואני מוצאת שהיא משמעותית וחשובה מאוד עבורי.

לא תיארתי לעצמי כמה מהר אני ארגיש את התנועה בחיי של הלמידה איתך. אני מלאה בהכרת תודה אלייך, לדרך שלך, לנתינה שלך, למסירות שלך ולמודעות ולרגישות שהפגנת. וכמו תמיד שאני נפגשת במשהו טוב, אני צועקת את זה לעולם,  כי למה שרק מעטות ידעו וייהנו מזה? כמה שיותר, כך יותר טוב לכולנו.

כמו כל תחום אחר בחיי וכחלק מהחקירה שלי, מצאתי אותך ולא במקרה.

איתך רוני זה פשוט מדויק לי.

אני לחלוטין עוד בתוך התהליך המבורך הזה (על אף שסיימנו להיפגש), אני מתרגלת את התרגול היומי, מתרגלת את הטכניקה ואחד הדברים היותר טובים שקורים לי בתהליך איתך הוא השינוי התודעתי שאני חווה.

אני קוראת, שואלת שאלות, מקשיבה, מדברת וצוחקת את ועל המיניות שלי, מתוך צורך להתרחב גם במקום הזה, להעצים בו את השמחה, את השפע, להעמיק איתו אל התודעה וההכרות שלי את עצמי.

זה כל כך נכון בעיניי ואני מאמינה בשילוב של עומק ופרקטיקה. (זו גם הדרך והמודל שאני מאמנת דרכו)

זה כמו קסם,  עם כל הכבוד לאורגזמות ויש כבוד, “הלא לשם כך התכנסנו”, החוויה האמיתית שלי היא בדרך, בעונג בכל רגע מבלי להתעסק ברגע השיא, ההנאה המתמשכת, בפתיחות, פשטות, חקירה. הדרך שלך ללמד אותי את גופי, לתרגל איתי את “טכניקת הגל” וכל זה בנעימות לצד עבודה תודעתית מתמשכת, כל כך מושלמת בעיניי.

ואת, את בעצמך, המתיקות שלך וההתייחסות שלך למיניות כדבר מקודש ומצד שני בגובה העיניים, פשוט, את נפלאה ומופלאה.
הראית לי שדרך המיניות מתפתחת אהבה עצמית, נתינה, התמסרות, שחרור ועוד מתנות שאין להן מחיר, רק רווח.

יש לך מתנה לתת לעולם (זה אחד הדברים שיכולים להביא שלום עולמי לדעתי), ואני מקווה שיגיעו אלייך כמה שיותר נשים שרוצות עבור עצמן, לממש את המיניות שלהן במלואה כמו כל תחום אחר בחיים. אז כן, רוצו על זה!

אני קרובה לגיל 47, בזוגיות 26 שנים עם ניר צי’צו’ רוזנפלד, אמא ל 3 בנים ובוחרת בעוד ועוד טוב בחיי, בכל תחום, גם במיניות שלי!!!

 

רחל רוזנפלד

התעוררתי מוקדם ואני חייבת לכתוב לך...

הי רוני

התעוררתי היום מוקדם בבוקר ואני חייבת לכתוב לך מה אני עוברת בעקבות הסדנא שעברתי אצלך.

עונג. איזו מילה יפה. יש בה קסם, יש בה מגע של אלוהות; עונג.

עונג גופני, עונג נפשי – השניים מתערבבים ומתמזגים זה בזה עד שהגבולות ביניהם מיטשטשים. דיאלוג נפלא ומתמשך בין הראש והגוף.

פעם, לפני הסדנא של רוני, נועה הישנה הייתה קצת סולדת מהמילה הנפלאה הזו: עונג.

וזה לא שלא חוויתי אורגזמות טובות, אלא שהעונג הנפלא הגיע עם מחיר; כדי להגיע לאורגזמה הייתי צריכה להקדיש זמן, אנרגיה וריכוז והתהליך נהיה מסורבל ומעיק.

העונג, האורגזמה, הייתה עבורי משהו נדיר ויקר ערך שאפשר ליהנות ממנו רק אחרי עבודה ממושכת ומעיקה. זה אולי נשמע קצת מוזר, אבל פעם ראיתי בעונג משהו אלוהי, נשגב, משהו שאינו ממש מיועד לי – בת האנוש הפשוטה.

חיי היום-יום השתלטו עלי ולא תמיד השאירו די זמן וכוח לנסות ולהשיג את העונג החמקמק, ולמרות שאני מחשיבה עצמי לאישה חזקה, משוחררת ופמיניסטית, בכל זאת תמיד הרגשתי שהאורגזמה והעונג המיני אינם מיועדים בדיוק לי.

חשבתי שהעונג שלי הוא רגע אחד של אלוהות שצריך להרוויח אותו בעבודה קשה.

ניסיתי למצוא פתרון לחידת המיניות שלי אצל פסיכולוגים וסקסולוגים, וכולם נתנו עצות מעשיות שאמנם קידמו אותי, אבל הם הצליחו רק להביא אותי אל סיפו של השער היפיפה, ואני נשארתי עומדת מחוצה לו ומתבוננת דרך הסורגים אל העולם הקסום שבפנים.

חשבתי לעצמי: אם טובי המומחים לא הצליחו להכניס אותי בשעריו של העונג, אז כנראה שהוא באמת לא מיועד לי.

זהו אותו שער מוזהב שמאחוריו מתחבאים העונג שלי, המיניות שלי, השער שמאחוריו מסתתרת בפשטות *אני*.

זו היא הנקודה בחיי שבה מצאתי את הסדנא של רוני.

זה נשמע כמעט טוב מידי כדי להיות אמיתי: ללמוד לגמור מהנרתיק? להיחשף לרבדים חדשים של עונג? כל אחת יכולה? אפילו אני? אבל אני רק בת-אנוש רגילה…

רוני לובשת ג’ינס וטי-שירט ומדברת אלינו כאלילה אל חברותיה האלילות.

בהתחלה, העונג שעליו מדברת רוני נשמע לי כמו משהו מהאגדות, משהו שרק אלות או נימפות יכולות לחוות אותו, אבל רוני לא רק מטיפה -היא גם מציעה את הכלים המעשיים שיחוללו את השינוי. היא משכנעת אותנו שגם אנחנו נימפות!

היא כבר נכנסה בשער המופלא שלה, וכעת היא מנסה לעזור לנו לאזור אומץ ולפתוח אל השערים שלנו.

תודות לרוני, הבנתי שאני אישה בשר ודם, רגילה. אזרתי אומץ לעבור בשער שלי ומאחוריו הייתה מונחת מתנה יפה, המיועדת רק לי: מתנת העונג. מתנת האהבה העצמית. גם אני פתחתי את השער שלי ונכנסתי אל עולם מדהים, פארק שעשועים ענק שבו את לא יודעת איזה מתקן את רוצה לנסות קודם.

גילוי נאות: הגעתי אל רוני מאד בשלה מבחינה רגשית לעבור את התהליך ולשפר את תפיסת המיניות שלי וגם התמדתי מאד בתרגול שרוני המליצה עליו. אבל אני חושבת שכל אחת שיכולה למצוא איזה פתח קטנטן, אפילו הזעיר ביותר, של קבלה עצמית ורצון לשינוי, יכולה לצאת נשכרת מהסדנא של רוני.

נועה, בת 34

הגעתי לרוני לאחר כתבה של דנה ספקטור.

הגעתי לרוני לאחר כתבה של דנה ספקטור.

אני נועה בת 35 מגיעה מבית חרדי קיצוני, שלא היתה בו שום זיקה או ביטוי למיניות או חיבה,

כששאלתי את הורי שאלות, ורציתי להתעניין במיניות, קיבלתי תשובות שזה לא מתאים, כשתתחתני – תביני, ובזה הסתיים הדיון!

וגם כשעברתי הטרדה מינית בגיל 10, קיבלתי תחושה שאני הייתי הבעיה, ולא היתה התייחסות למה שהרגשתי.

אני בזוגיות מעל 10 שנים. מעולם לא הצלחתי לחוות אורגזמה, ובן זוגי ניסה הכל! כולל יעוץ פרטי מכיוון חשב שזה קשור אליו.

כל חיי המיניים הם תסכול וקושי.

ניסתי לקרוא ספרים בתחום ללא כל התקדמות, אבל אז נחשפתי לכתבה המדהימה של דנה ספקטור, והחלטתי להגיע לרוני.

הגעתי מלאת ספקות וחרדות אבל רוני מוססה את כל ההתנגדויות, החרדות והספקות, ונתנה לי להבין שאני יכולה להגיע בקלות.

וכן זה קרה וחוויתי פעם ראשונה אור-ג-ז-מ-ה!!!

רוני לימדה אותי את “שיטת הגל” המיוחדת והייחודית לרוני.

הבנתי שהאורגזמה מגיעה בקלות ואינספור דרכים ואפשרויות!!!!💕

קיבלתי כלים והכוונה איך לממש את זה עם בן זוגי וליהנות מכל רגע.

רוני – את מיוחדת וקונה את עולמך!!! את שליחות לכל המין הנשי!!!!

כל אישה חייבת לעצמה את החוויה המושלמת הזו

בהצלחה לכולן!

 

לירון ג.

המתנה הכי יפה ליום הולדת 40

“אל רוני המקסימה הגעתי אחרי הכתבה של דנה ספקטור.

הגעתי קצת בספקות.. אחרי הכל חיי המין שלי מצוינים, אבל סקרן אותי לדעת אם באמת נכונה ההבטחה שכל אחת יכולה לחוות אורגזמה נרתיקית.

אז הגעתי אל רוני והיא קיבלה אותי עם החיוך המקסים שלה, ושעה לתוך המפגש כבר ידעתי שזה הולך להיות מסע מדהים… 

הדבר הכי מדהים ברוני זה שלמרות שהיא מלמדת נשים להגיע לאורגזמה נרתיקית, קורה איתה בתהליך משהו לא פחות חשוב ומשנה חיים – וזה קבלה ואהבה עצמית. בימים שחלפו מאז המפגשים עם רוני מצאתי את עצמי מתנהלת באהבה עצמית מודעת לערך שלי ומצליחה לסלוח לעצמי. לא יודעת להסביר את זה אבל זה עשה אצלי המון שינויים

רוני מקצוענית אמיתית בתחום שאף אחד לא מדבר עליו, והדברים שגיליתי אצלה על האורגזמה הנשית, המשיכו להדהים אותי גם ימים אחרי המפגש.

זאת המתנה הכי טובה שנתתי לעצמי לגיל 40, רוני מקיימת את כל מה שהיא מבטיחה ויותר…

והייתי מאחלת לכל אישה לקבל קצת מהקסם של רוני”

שנית י.

ביום שג'ון לנון נרצח נסענו כל המשפחה לבילוי בתל אביב

אבא שלי היה אז פעיל בתנועה ועבד בעיר. האחים הגדולים שלי היו בצבא וזו היתה מן הזדמנות נדירה כזאת ויצאנו לבלות למרות הבאסה שרצחו את ג’ון לנון.

בצהרים התישבנו כולנו במסעדה וגם אני כמו כולם קיבלתי תפריט וקראתי בו (הייתי בת 11) וכשהגיע המלצר שאלתי בנימוס “אפשר לקבל כוסית רוזה?”

הדבר שקרה אחר כך היה שכל השולחן חוץ מאחי הצעיר, כלומר הוריי ואחיי הגדולים, התפקע מצחוק. ולא רק זה אלא שהסיפור נכנס למיתולוגיה המשפחתית וסופר מאז עשרות פעמים תמיד בשיא הצחוק.

לפני שאספר מה קרה אחרי זה אני אסביר שאבא שלי כמו אביו לפניו, מאוד אהב לשתות והיו בבית יינות ובירות בארוחות חגיגיות, וכשאירחו הוא הכין קוקטיילים ומכל דבר תמיד נתן לנו, הילדים, לטעום. לא ידעתי שזה לא מקובל! מאיפה יכולתי לדעת? ילדה קיבוצניקית שמכירה רק את מה שיש לה בבית.

רק שאני מבפנים הבנתי שלא טוב להביע את הרצון האמיתי שלי. זו היתה עוד לבנה בחומה ששמתי על ביטוי רצונות ותשוקות שלי.

ולמה אני מספרת את זה עכשיו? כי הסיפור הזה צף ועלה יחד עם שאר הסיפורים מהם היו עשויות הלבנים בחומה וכל התהליך הזה קיבל דחיפה ממקום לא צפוי בכלל ועכשיו אני רוצה להגיד על זה תודה.

תודה לרוני ארז. שמעתי המון על סדנאות האורגזמות שלה. הייתי סקרנית אבל לא חשבתי שאני זקוקה. חיי האהבה והמין שלי בשנים האחרונות מאוד טובים ומספקים ולא היתה לי שום בעיה שצריך לטפל בה. אז הגעתי בגלל הסקרנות.

לא חלמתי שבסדנה של שתי פגישות אני אסתכל בלבן של העיניים לדפוסים הכי כובלים שלי וגם אצליח לשחרר אותם. אבל זה מה שקרה ועוד בלי שעשיתי שיעורי בית כי בדיוק בזמן של הסדנה עברתי דירה ובקושי היה לי זמן לתרגל.

הסדנה עובדת בשני מישורים. המישור התפיסתי והמישור הפיזיולוגי. את הטכניקה למדתי ממש מהר (והיא מעולה!) על ההתניות שיושבות אצלי עמוק לא היה לי זמן לעבוד כל כך. ועדיין הייתי בתשומת לב אליהן. גם בלי לחזור ולתרגל את המדיטציה וההיגדים החיוביים משהו התחיל לזוז.

אני בטוחה שכשאתרגל אותם ביסודיות זה יעבוד אפילו יותר לעומק. כך או כך בתרגיל האחרון בחלק השני של הסדנה כל הענין הזה של הסתרת הרצון האמיתי שלי הציף אותי בעצמה. בכיתי בכי מטלטל. עם כל הגוף.

בשבועיים שחלפו מאז אני רואה השתקפויות של זה בכל תחום בחיי ומשנה את הדפוס לאט ובעדינות.

אז אני ממליצה מכל הלב על הסדנה הזאת. אם לא תפילו איזו חומה פנימית לפחות תהיה לכן אורגזמה אלוהית.

תודה רוני ארז – “מדריכת אורגזמות”. ותודה לכל הנשים הנפלאות שהיו שם בסדנה הזאת. אתן השראה! 

כל אשה מחזיקה באמתחתה מפתח לגן הסודי שלה. גן עדן שיש בו תשוקה, פנטזיות, מיניות פורצת וכמיהה לעונג.

אבל הגן….נעול!

המפגש שלי עם רוני ארז הגיע מתוך החלטה

שעכשיו זה הזמן שלי. הזמן להתבונן, לחקור,

לגלות סקרנות ולהיות אותנטית עם עצמי.

זמן להגיד שמותר לי להנות ואני ראויה!

זמן להחזיק את המפתח לגן העדן שלי הסודי

שלי, להניח אותו בתוך המנעול ולהסכים לפתוח את השער.

כמה נשים מאיתנו משתוקקות לשינוי?

כמה פעמים ביום חולפת בראשנו המחשבה שהגיע הזמן לשים את עצמנו במרכז?

ושוב… חוזר חלילה, הכמיהה נותרת כמחשבה.

תודה לך רוני על שאיפשרת לי להתבונן, לחוש

ולחוות את העוצמות שיש בי.

תמשיכי להפיץ את הבשורה, יקרה.

בעיני את מפזרת עבור כולנו אבקת קסמים

של נשיות במיטבה❤️

 

לי יהב

 

תודה!

תודה, תודה ושוב תודה

רוני יקרה,

אני נשואה כ- 28 שנים ויש לי 4 ילדים, מעולם לא חוויתי אורגזמה והייתי בטוחה שמשהו אצלי לא תקין, וכך עברו השנים ולא עשיתי עם זה כלום עד שנחשפתי ממש במקרה לפוסטים שלך בפייסבוק והבטחון שלך שכל אחת יכולה, גרם לי להרגיש שאני חייבת לעשות שינוי ואין מצב שאגיע לגיל 50 מבלי לחוש את הדבר הזה שאני מפספסת…

עשיתי את הצעד (שהיה קשה מאוד מבחינתי), קבעתי מפגש ומפה נחשפתי לאישה מדהימה שחדרה עמוק עמוק לליבי, היית נחושה בדעתך שכל אחת יכולה וגם אני, כבר במפגש הראשון חוויתי את האורגזמה הראשונה בחיי.

חודש לאחר שסיימתי את שני המפגשים, נוצרה לי איזו שהיא בעיה, פניתי אלייך ועזרת לי לפתור את הבעיה בצורה שגרמה לי עוד יותר להעריך אותך ולדעת שתמיד תהי שם בשבילי ובשביל כולן.

רוני, קשובה, אמפטית, מבינה עניין ונחושה לעזור לכל אחת.

אני ממליצה לכל אחת ואחת לעבור את התהליך עם רוני. הוא ממש משנה חיים!

אלונה מ.

תודה שהכרנו

רוני ארז היקרה, למזלי שמעתי עלייך מחברה ובאתי כי זה היה נשמע לי מדליק ומעשיר, אבל נחשפתי לעולם שלם וטוב.
מעבר לשידרוג המיני שלי בתוך הזוגיות קיבלתי ממך השקפת עולם מדהימה לחיים ולאושר, ושאני ורק אני אחראית על האושר שלי ונתת כלים ליישם את זה. 
ובנימה האישית,את אישה מדהימה, מסורה לכל אחת ואחת, אכפתית, בעלת ידע מטורף מתוך המון עולמות שהחיבור שלהם הוא למקסם את ההנאה והעינוגים בחיים. תמשיכי לעסוק בשליחות האלוהית הזו לנשים ולגרום להם ולסביבה שלהם להיות מאושרים יותר.

תודה שהכרנו

שלי ג.

הלוואי והיה אפשר לשכפל אותך ולהעניק לכל אישה בעולם את הבשורה!

חברה שאלה אותי אם אני ממליצה על הסדנה של רוני ארז, עניתי לה שהיא פשוט חייבת את זה לעצמה! שהסדנה אמנם מתמקדת באורגזמות וגינליות אבל היא הרבה מעבר לזה. אמרתי שזו אחת המתנות הכי טובות שיכולתי להעניק לעצמי. היכולת לקחת אחריות על ההנאה והאושר שלך ולחפש את מה שטוב בך, היא מאוד משחררת, ושמחתי לגלות שהסדנה באה לידי ביטוי גם בתחומים אחרים בחיים. עצם ההשתפות בסדנה מסוג כזה נתנה לי הרבה מאוד כוח. 

הופתעתי לגלות את רוני כאישה רצינית, סופר מקצועית וקסומה ותודה לאל, גם נורמאלית לחלוטין שמאמינה במיניות וזוגיות טובה וחזקה. 

רוני, את עושה עבודת קודש, הלוואי והיה אפשר לשכפל אותך ולהעניק לכל אישה בעולם את הבשורה!

אורטל ש.

לא להפסיק להאמין!!

האמת שלא האמנתי שאני אהיה מאלו שכותבות פיבדק חיובי. לפני כמה חודשים קראתי את כל התגובות בקינאה וחשבתי לעצמי “איזה מזל יש להן, אני בטח לא אצליח”. אז יש לי חדשות, לאחר שני מפגשים מופלאים, נינוחים, עם רוני ואימונים בבית, הגעתי למצב של שליטה מלאה באורגזמות ואפילו ליכולת להגיע לאורגזמות ברצף! ההנאה באמת מופלאה, והיכולת להכיר את הגוף שלך כל כך מספקת. בנוסף, הבנתי כמה חשובה האורגזמה הנשית לפוריות ובכלל לחוויות בחיים. בין המפגשים עם רוני נכנסתי להריון לא מתוכנן (כן, חיי המין עם הבעל פורחים בתקופה הזו:)). לבסוף לצערי ההריון לא התפתח, והיה צריך להוציא את השק בעזרת כדורים כי באופן טבעי זה לא נפל. קיבלתי 3 מנות של כדורים (כל מנה עם תופעות לוואי קשות) ולבסוף לאחר שבוע של סבל החלטתי שהגוף אמור לדעת מה לעשות באופן טבעי… פשוט הגעתי לכמה אורגזמות ובאופן קסום שנייה אחר כך הכל התחיל לצאת. היה לי חשוב לשתף אתכן ולחזק את כל מי שלא מאמינה בעצמה שהכל אפשרי!! ושהאורגזמה הנשית היא חלק מאיתנו ופשוט מתנה.
תודה לך רוני

ימית ב.

מומלץ לכולן

רוני לימדה אותי להעיר גל של שמחה אישית אינטימית שלי עם עצמי שלא קשורה לעולם החיצוני, תמיד חשבתי שהעונג שלי קשור לבן זוג כזה או אחר. אז זהו – שלא. אצל רוני למדתי חרות מדהימה לשלוט בעונג שלי,  לאהוב מחדש את העצמה המינית הנשית שלי כמו שהיא, ולהיות עצמאית בתוך העונג שלי.

נורית ג.

אני שמודה לך

המתנה הכי טובה שנתתי לעצמי אי פעם ליום הולדת!
תמיד הרגשתי צביטה בלב כשנשים היו מדברות על סקס והאורגזמות שהן חוות, התבאסתי להיות בצד הפחות מהנה של הסטטיסטיקה שלא מצליחות להנות מאורגזמות נרתיקית.
השנה החלטתי שהגיע הזמן לבצע שינוי, שגם לי מגיע וחיפשתי את האחת שתעזור לי ותלווה אותי בתהליך.
כשקראתי שהתהליך של רוני אורך כ-2 מפגשים…. הרגשתי שאני חייבת לפגוש אותה (אם היא כל כך בטוחה בתהליך שלה אני חייבת לנסות) פגשתי אישה מדהימה והתהליך היה כל כך עוצמתי.
אני לא רוצה לפרט הרבה על התהליך כי לדעתי חלק מהחוויה הנהדרת היא לאפשר לה להוביל ולסמוך עליה.

שירלי ר.

אוהבת אותך רוני!

הגעתי לרוני לאחר כתבתה של דנה ספקטור ב”7 ימים”. בתור אדם סקפטי מטבעו וסה”כ בעל חיי מין מספקים למדי, לא חשבתי שיהיה בטיפול משהו שיוכל לחדש לי. אך ההבטחה הגלומה בכתבה ל-7 אורגזמות רצופות עשו את שלהן וכך מצאתי את עצמי, בחורה דתיה לאומית סטנדרטית, קובעת טיפול אצלה ומחכה לו בכליון עיניים.
רוני התגלתה כאדם בעל ידע נרחב, חדת אבחנה, רגישה, מדוייקת, עדינה ובעלת ידי זהב. בענווה ובכשרון היא התוותה דרך לגילוי מחודש של עצמיותי, העמקת והעצמת העונג המיני ובניית נשיות חזקה יותר. שבע האורגזמות המיוחלות? הו, רובן שם… (והיד עוד נטויה ), אבל זו רק סיבה אחת מיני רבות ללכת אליה.
זה אמנם נשמע קלישאתי, אבל אין ספק שזו המתנה הטובה ביותר שיכולתי לתת לעצמי לכבוד יום הולדתי ובכלל לחיים.

אוהבת אותך רוני!

אני ליאת

ממליצה בחום!

אהובות!
רוצה להמליץ בחום (תרתי משמע..) על רוני המעלפת והיפה, שפתחה בפניי עולם חדש ומדהים שלא הכרתי. הגעתי אחרי כתבה שקראתי ובתור אישה שאוהבת לחקור את המיניות שלה סקרן אותי והפתיע המסר של רוני שכל אישה יכולה לחוות אורגזמה ואגינלית. המדהים הוא שכבר אחרי הפגישה הראשונה הרגשתי את הקסם קורה.
החוויה הרבה יותר עמוקה ממה שאפשר לדמיין. ההבנה הזו שכל הטוב הזה באחריותי! אני אחראית לאורגזמות שלי לאושר שלי לחיוך שלי ולעצמאות שלי!!
עופו על עצמכן ויפה שעה אחת קודם..

מירית ש.

תודה שעזרת לי לגלות את עצמי!

לרוני היקרה.

תודה שעזרת לי לגלות את עצמי!

הגעתי לרוני הכי סקפטית שבעולם, כבר השלמתי עם העובדה שאני שייכת לאחוז הנשים שלא גומרות וזה בסדר, אין מה לעשות ככה נולדתי. כשפגשתי אותה לראשונה היא נתנה לי הרגשה שהיא יודעת משהו עליי שאני כנראה עוד לא יודעת והאמינה בי יותר מאשר אני מאמינה בעצמי. 

בתהליך עצמו היו לי ירידות ועליות אבל גם ברגעים של ייאוש רוני היתה תמיד שם בשבילי ותמכה ולא נתנה לוותר. בזכותה גיליתי את עצמי,התחברתי אל המיניות שלי, אל הנשיות שלי וזה היה הכי מקסים ושווה כל רגע. ובסוף באה “ה”מתנה…

ממליצה בחום לכל הנשים שיש להן עדיין ספק, שויתרו על עצמן, אם אני הצלחתי אז גם אתן יכולות ומגיע לכן להינות עד הסוף!

תודה לך אהובה:)

שלומית ג.

ממליצה בחום על רוני ארז המדהימה!

ממליצה בחום על רוני ארז המדהימה! עברנו יחד תהליך שכלל המון ידע, הכלה והבנה מצידה. חשפתי בפניה טראומות מיניות מהילדות ומגיל 30 שחשתי לגביהן אחריות מסויימת, ותחושת אשמה. רוני בטיפול הצליחה לשחרר אותי מתחושת האשמה שסחבתי לאורך השנים, ואני אסירת תודה לה על כך כי אף אחד לא הצליח בזה לפניה. התהליך היה מעשיר ומהנה, ורוני נותנת תחושה נעימה והמבוכה שבאים איתה נעלמת כלא היתה תוך דקות ספורות. יכולה לומר שבזכותה למדתי ליהנות שוב מסקס, ולגלות את האורגזמה הוגינאלית. אז תודה על הכל באמת שזה שווה כל שקל!

אלה מ.

אני מרגישה שנולדתי מחדש

רוני היקרה,

אני מרגישה שנולדתי מחדש, לימדת אותי המון על עצמי. החזרת אותי לעצמי בזכות הנתינה שלך. בזכותך למדתי לחוות אורגזמה ולשפר משמעותית את איכות חיי המין שלי. הטיפים שלך מעצימים מינית לא רק אותי, גם את בן זוגי ועל כך אני מודה לך מאוד.
בסיום כל מפגש ההרגשה היא אלוהית, והשילוב של העצמה אישית ומינית מושלם! אני ממליצה עלייך לכל מי שקצת מתלבטת – פשוט לכו על זה! זה החיים שלכן וחבל לפספס עונג כזה. 
באהבה רבה  

אילנית

גיליתי דברים שהדחקתי המון זמן שמנעו ממני באמת ליהנות

אל רוני הגעתי לאחר שקראתי פוסט שכתבה אחת הנשים שהיו אצלה. כבר הרבה זמן אני מרגישה שאני לא נהנת מסקס ולא מיישמת את הפוטנציאל שיש בי ולכן כשקראתי את הפוסט החלטתי מבלי לחשוב יותר מדי לצור קשר עם רוני.

בשיחת טלפון שאלתי את רוני אם היא בטוחה בתהליך והיא ענתה לי חד משמעית שכן, הביטחון הזה הוביל אותי לקבוע איתה פגישה.

אין ספק שכבר בפגישה הראשונה ביטחונה בתהליך הוכיח את עצמו, גיליתי דברים שהדחקתי המון זמן שמנעו ממני באמת ליהנות, למדתי תרגילים שיעזרו לי ליהנות מחיי המין שלי, ובמפגש השני אפילו הצלחתי להגיע למה שייחלתי לו כ”כ.

כמובן שלא סיימתי את התהליך עם עצמי, אך הכלים שרכשתי והמקום שאני נמצאת בו היום מבחינה מחשבתית בהחלט יובילו אותי להגיע למטרה שלי.

ממליצה בחום!

שירן י.

מסע שווה ביותר

עפתי על זה. על ההזדמנות הנדירה לנקות טונות בולשיט שדבק לו בעקשנות למיניות שלי. עפתי על זה. על ההזדמנות הנדירה לבחון בכנות דעות, אמונות, והרגלים שלי (ולגלות להפתעתי שהם בכלל לא שלי). עפתי על זה. על ההנחיה המכילה, מדוייקת ומאפשרת של רוני, שיצרה ספייס נקי ובטוח עבורי לזהות, לשנות, ולבחור, איך אני נוגעת, יודעת, מדייקת, גומרת, מתקשרת, מאפשרת, מעיזה. מסע שווה ביותר.

יעל מ.

תודה לך שעזרת לי להכיר את עצמי טוב יותר…

רוני יקרה הכל התחיל מיום הולדת…  קיבלתי מתנה ליום ההולדת סדנה בת שני מפגשים להעצמה נשית. הגעתי בפעם הראשונה להפתעה מוחלטת, ורוני מלאת אנרגיות וחיוכים קיבלה את פניי קשה לי לתאר את עוצמת החוויה שעברתי בשני המפגשים הללו…אני מחשיבה את עצמי לאישה מינית ונשית תמיד אהבתי סקס,לא התביישתי בעירום שלי באתי מבית מאוד פתוח בשיח על מין אבל… ההפתעה הגדולה שלי הייתה שככל שהחשבתי את עצמי לבחורה ליברלית ומינית לא הבנתי עד המפגש הזה כמה מדובר רק על קצה הקרחון…פתאום נפתחתי לתחושות פיזיות שלא ידעתי שקיימות בי, אורגזמות מטלטלות והיכרות מעמיקה של עצמי אם יכולתי לאחל ולהבטיח לכל אישה בעולם הזה משהו אחד בלבד, זה היה לעבור את המסע הזה עם עצמה באמצעות רוני שגרמה לי להכיר אישה חדשה שנמצאת בתוכי! 
תודה לך שעזרת לי להכיר את עצמי טוב יותר… זו הייתה חוויה של פעם בחיים

אילנית ד.

תודה על 2 מפגשים משמעותיים

אני מבקשת להודות לך , רוני , על 2 מפגשים משמעותיים בכל 3 המימידים:
הקוגנטיבי – מלאת ידע את..
הרגשי – עוטפת ומכילה בלב רך וחומל..
הפיזי – עובדים קשה שם.. אצלך על המיטה…
תבורכי, תתברכי , ותברכי עוד מלאן נשים…

תודה

נריה ל.

לימדת אותי לשים את עצמי במקום הראשון

רוני היקרה,

מהרגע הראשון שנפגשנו נתת לי תחושה נוחה, נעימה ובטוחה. במהלך המפגשים, הצלחנו לגעת במקומות הלא מודעים אצלי אשר אפילו לא ידעתי או חשבתי שמשפיעים עליי, והצלחת לעזור לי לשחרר אותם. מעבר לפרקטיקה, בעיני הכי חשוב שלימדת אותי לשים את עצמי במקום הראשון, לדעת לפנק את עצמי, ולהשקיע בעצמי, בזוגיות שלי ובחיי המין שלי.

תודה, רוני

נויה נ.

עברתי עם עצמי שינוי שלא חוויתי בשום סדנה או מסגרת טיפולית אחרת.

רוני יקרה, אז החלטתי ביום הולדת 30++( מי סופר?!:)) לפנק את עצמי ולהגיע לסדנה שבה אוכל לממש את המיניות שלי, וללמוד איך ומה מביא אותי
לידי אורגזמה ווגינלית. יודגש, למרות הספק הקל שהיה לי לפני שהגעתי שזה נשמע קל מידי, אכן הגעתי לכל המטרות שהצבתי לעצמי לפני שהגעתי למפגשים איתך. יתר על כן, עברתי עם עצמי שינוי שלא חוויתי בשום סדנה או מסגרת טיפולית אחרת.
ממליצה בחום!! תודה לך רוני יקרה על חוויה כיפית ומדהימה

שירן מ.

נחשף בפני עולם נפלא ואני מתכוונת להמשיך ולגלות אותו.

סיקרנת אותי בפייסבוק. הבנתי שהחווייה אצלך תהיה לי כיפית ובחרתי לתת לעצמי במתנה ליום ההולדת שני מפגשים איתך.
אם כבר מתנה אז משהו משמעותי ואחר. וככה זה היה.
החוויה איתך הולכת ומתעצמת עוד הרבה אחרי הפגישות. מלווה אותי במחשבות ובתחושות ובכל מה שקשור למיניות שלי.
העדינות שלך, הכבוד שאת נותנת, ההקשבה, הרגישות עשו את ההבדל.
נחשף בפני עולם נפלא ואני מתכוונת להמשיך ולגלות אותו.
תודה,

יפעת דננברג

תאמינו או לא, טיפול מעולה לגיל הבלות

תאמינו או לא, טיפול מעולה לגיל הבלות (שם נורא) מעדיפה לקרוא לו “גיל ההתבגרות”!
אז תתחברו לסיפור: במשך כשלוש שנים בהדרגה נפסק לי המחזור, ועם זה הגיעו התופעות שמדברים עליהן: מצבי רוח, גלי חום, יקיצות ליליות וכו’,
וגם הגיעו התופעות שלא מדברים עליהם (לפחות לא רופאי הנשים שאני פגשתי): ירידה בחשק המיני עד כדי אין חשק!, ירידה ביכולת להגיע לאורגזמה ויובש בנרתיק שמרגיש כל הזמן מגרד כמו דלקת…
אז הייתי סקפטית, אבל חשבתי שאני ממש צעירה מדי כדי לאבד את זה…
כבר בפגישה הראשונה עם רוני הבנתי את התנועות וחל שינוי דרמטי!
או אם לצטט את בעלי “ברוך שובך”:)
התהליך שרוני מעבירה גורם ליצירת גירוי, ולרטיבות, ושם הכל כבר ממשיך בצורה יותר טובה..
אז ממליצה בחום! אל תוותרו.

עינב

תודה לך על שני מפגשים משניי חיים.

רוני, תודה לך על שני מפגשים משניי חיים. אני האמנתי מהרגע הראשון, החיבור איתך היה כ”כ מדויק… את קשובה, רכה,

אינטימית, מקצועית, מכילה ובעיקר יודעת מה את עושה. תודה לך ולעצמי על השינוי בגישה, שמאפשר לי את החופש ללמוד וליהנות מהדרך. עד המפגש איתך האמנתי שאני לא מסוגלת לגמור מהנרתיק, לא היה לי חשק למין… ואחריך, השמים הם הגבול… ולכל הסקרניות… כן! וזה מדהים. הדרך עוד ארוכה ומהנה, והכי חשוב שעכשיו יש דרך לצעוד בה בזכותך. תודה.
אוסנת

ממליצה לכל אישה שחשובה לעצמה להגיע, להתנסות ובעיקר לתת לעצמה את המפגשים איתך במתנה

החלטתי לתת לעצמי מתנה, לגלות תחושות שאף פעם לא חוויתי, להכיר את עצמי לעומק מבחינה מינית ואז נתקלתי בך באקראי.
שיחה קצרה בינינו הבהירה לי שזו בדיוק המתנה שאני רוצה לתת לעצמי…
פגשתי אותך, אשת מקצוע נעימה, מכילה, סבלנית ומעל הכל מקצועית, פתחת בפניי עולמות חדשים של תחושות וחיבור אליהן. מודה לך על כך מאד וממליצה לכל אישה שחשובה לעצמה להגיע, להתנסות ובעיקר לתת לעצמה את המפגשים איתך במתנה

יונית ל.

חוויה מכוננת ומתנה לכל אישה!

את המפגש והתרגול עם רוני אין להחמיץ – חוויה מכוננת ומתנה לכל אישה!

אבישג חיה כספי

הגעתי ספקנית ויצאת נדהמת

נפגשתי עם רוני לשני מפגשים מדהימים, הגעתי ספקנית לחלוטין ובטוחה שאצלי זה לא יעבוד ויצאתי נדהמת. ממליצה בחום

עדינה

ממליצה כמה שיותר מוקדם וכמה שיותר מהר

היו שני מפגשים מסקרנים, פותחים את הראש, ודרך חדשה להנאה רבה יותר ולחיים מהנים יותר. רוני פתוחה, מקבלת, אוהבת, מייעצת, ונותנת הרגשה נוחה לשתף, לחוות ולהשתפר. ממליצה כמה שיותר מוקדם וכמה שיותר מהר

תודה לך רוני!
מיה

חוויה יוצאת דופן

חוויה יוצאת דופן. משנה מקצה לקצה תפיסה ומחשבה. זכיתי להכיר וללמוד את הכלים. תודה!!! שמחה שנפגשנו!!

שלומית

לפני שנה וחצי נתקלתי בכתבה שתפסה לי את העין.

בפתיחות ובגילוי לב, דנה ספקטור תיארה את המפגש והתובנות שקיבלה ממך. 
הסתקרנתי, אבל עדיין לא הייתי בשלה. 
שמתי את זה באחת ממגירות הראש,אי שם בחלק האחורי, בידיעה שיום אחד, שאהיה אמיצה יותר אוכל לעשות את הצעד..
במהלך שנה מלאה בתהליכים פנימיים שעברתי החלטתי לאזור אומץ ולנסות לבדוק מה בדיוק עוצר אותי. 
הרמתי טלפון. הספיקה לי שיחה אחת כדי לדעת שהגעתי למומחית. מישהי שתכיל את אי הנעימות,הפחדים והמבוכה. 
החלטתי להגיע לסדנת הנשים,להביא איתי את כל המטען החורג במטרה ברורה להשאיר אותו מאחור. 
ההתלבטות האם לעשות זאת בקבוצה נתקלה בתשובה שלך “תסמכי עליי”. צדקת. יש כוח לקבוצה. לנשים יחד. 
רוני אהובה, את קסם מהלך. מחוברת להוויה ולייעוד שלך, מבינה, מכילה ומצליחה לקדם את כל אחת מהבנות בדיוק מהמקום שקשה לה. זאת סדנא משנה חיים. הצבעים מקבלים בוסט אחר…
תודה רוני על הדרך, הסבלנות, ההכלה והפתיחות.

שרית

אחת מהמטרות שהצבתי לעצמי .. היו התפתחות מינית

אחת מהמטרות שהצבתי לעצמי .. היו התפתחות מינית
וכך במקרה או לא שבמקרה הגעתי לרוני דרך פירסום בפייסבוק

מודה לך צוקי 😊😉

את מעבירה את הסדנא בצורה מאוד טבעית ומאפשרת לכל אחת להרגיש בנוח בכל מצב שהיא נמצאת...

רוני את פשוט אוצר ❤
את מעבירה את הסדנא בצורה מאוד טבעית ומאפשרת לכל אחת להרגיש בנוח בכל מצב שהיא נמצאת…

בסדנא למדתי המון … אני שנחשבת לאישה מינית מאוד .. ויודעת מיניות מוצאת את עצמי יושבת בסדנא ולומדת עוד ועוד 😊
וחכם אחד אמר ..
ככל שאתה לומד אתה מבין כמה אתה לא יודע… וכמה שהוא צדק !!!

למדתי להתחבר לעצמי בלי רעשים מסביב למדתי שהמיניות שלי והעונג שלי תלויים רק בי. למדתי להתחבר לילדה שבי ולאהוב אותה ולחבק אותה
והדובדבן … למדתי את תנועת הגל 🌊

היום חצי שנה אחרי הסדנא … אני יכולה לומר שאני חווה את המיניות שלי בצורה מדהימה … orgזמות מטורפות .. ואפילו הצלחתי לחוות שפיכה נשית
חוויה מיוחדת של עונג מיני שגרמה לגוף שלי לרטטים פנימיים שנמשכו שעות לאחר סיום האקט המיני
I’m in heaven 🙏🔥
אני מרגישה שזכיתי !!!
זכיתי להכיר את רוני המדהימה וזכיתי ללמוד להתחבר ולחוות עונג מיני מטורף !!!
זאת המתנה הכי מושלמת שאת יכולה לתת לעצמך !!!
רוצי להירשם !!!
רוני את מלאכית ואני מתה עליך ❤❤
מיכל

"כל זוגיות היא מפעל חיים", אמרה לי דודה אוהבת...

“כל זוגיות היא מפעל חיים”, אמרה לי דודה אוהבת… “לא נוצצים כל הזמן”, אמרה, “לא כל הזמן פסטיבלים, ברור שלא. ולכן חשוב להאדיר את הזוגיות שלכם, להזכיר לעצמכם שזה לא רק זוגיות פה, זה מפעל חיים שלכם כזוג”.

זו בעצם סינרגיה, יש אתכם, ויש את מערכת היחסים, ומעל לזה יש את האימאג’ שלכם כזוג, זוג חזק שלעולם לא ייפרד. ועדיין, זאת לא העוצמה שחיפשתי כשהלב שלי התחיל לייחל לעצמו את שיר הזוגיות . אני רציתי עוצמה שתהיה טבעית לי כמו דופק, חיבור נובע ללא מאמץ.

זוגיות שאין בה טיפה שכלתנות כזאת של “בואו עכשיו נעבוד על הזוגיות”.

וכן זה המקום להגיד תודה על שזכיתי להקים בית נאמן, וחגגנו גם חנוכת הכסף, ולכן כשקיבלתי הזמנה להשתתף בסדנא של רוני ארז גיחכתי מה היא יכולה ללמד אותי שאני לא יודעת? ההפך הוא הנכון, אני יכולה ללמד רבות וטובות על חיי נישואים נהדרים.

תלכי, תלכי, לא תתאכזבי.

וככה מצאתי את עצמי ביום שישי פוסעת ברחוב תל אביבי, אל הסדנא. כבר בכניסה הבנתי שיש כאן משהו אחר.

ריח התמרים התערבב בקפה

וריח אחר באוויר כזה שלא יכולתי להגדיר,

אולי ריח של תקווה, ריח של עוצמה. ריח של התחדשות

את הפלאפונים השארנו בכניסה, ואז פגשתי חבורת נשים מהממות אחת אחת, התשייבנו על מזרונים ברצפה, הכל היה כל כך פסטורלי, בחוץ יום שישי ובפנים כבר שבת.

והן כולן, אמהות וקריריסטיות, ולכולן יש את המבט הרעב הזה בעיניים, הרצון לעוד אמיתי עם הבעל בבית.

רק שם הבנתי מה יש לי בבית, ואם יש מסר אחד שקיבלתי מרוני ארז, שהעבירה סדנא יפיפיה ונגעה בכל הנושאים שרק יכולים לתרום ולהפוך את הזוגיות הקיימת לחלום אמיתי.

הכל נמצא אצלך בפנים, היא הובילה אותנו למסע מרגש, ומצאתי את עצמי מיטלטלת, ומתחברת לילדה הקטנה שבי.

ומצאתי את עצמי מתפעלת.

ומצאתי את עצמי מקבלת את המושכות לידיים.

הזמן רץ במהירות, ומלבד קימה להכנת קפה בתוספת חופן שקדים אף אחת לא חיפשה את הטלפון שלה, כי קיבלנו מרוני מסע רוחני אמיתי, כזה שגרם לנו להבין שאפשר לבנות ולבנות ולהתעצם בקיים

ורוני לקחה אותנו למסע אמיתי, נוקב, כולנו הסרנו את המסיכות, וכולנו גילינו את האישה שבנו.

אולי חגגנו את חתונת הכסף אבל אין ספק שבזכות רוני הכסף הפך לזהב.