קורסים אונליין

המלצה לקורס האינטרנטי

אל רוני הגעתי דרך הפסיכולוגית שלי, ששמעה ממטופלת שלה, ששמעה מחברה, ששמעה מקולגה לעבודה וככה הלאה..
קצת חששתי להגיע לתהליך כזה מבלי שיש לי אדם ישיר לשאול אותו "זה באמת עזר לך?" חששתי מאובדן הכסף לאיזה תרמית או מלהודות שאני צריכה עזרה בכל הקשור למין אבל בעיקר מהפחד שמתלווה לציפייה גדולה.
החששות גברו על כל מחשבה צלולה והחלטתי להתחיל בצעד קטן, קודם כל לחקור על אותה רוני ורק אז להגיע להחלטה, ואיזה תגובות מצאתי עליה, ואוו.
מהכתבות בתקשורת ועד הביקורות החמות של הבנות שרק הרגע סיימו קורס כתבו עליה, גרמו לי להבין שאולי הגיע הזמן להתעמת עם הפחדים ולעשות את הקורס כי גם אני כמו אותם בנות רוצה להרגיש משוחררת, שלמה, פתוחה ובטוחה.
אומנם עשיתי את הקורס אונליין ( מסיבות נגישות ומרחק מביתה של רוני ) אבל רוני הייתה שם לענות בנימוס, באהבה והבנה לכל שאלה או עזרה שהייתי צריכה – הקורס הזה הוא שליחות שהיא לקחה על עצמה, זאת לא ה"עבודה שלה" להעביר לכם את הקורס ואז להשאיר אתכם לבד להילחם, היא פה לעזור, לענות על שאלות, להדריך ובאמת ובתמים לחלוק את הידע שלה.
מעבר לתמיכה המדהימה והכלים המתקבלים בקורס הזה – את מקבלת ידע, ידע, ידע!
את מגלה איך הגוף שלך עובד, מה נעים לך יותר ומה פחות אבל בעיקר את מקבלת את הידע למה גרם לך להגיע לשלב שאת לא נהנית ממין ואיך לשנות את המחשבות השליליות שיצרת לעצמך לחיוביות .
פה המדיטציות נכנסות לתמונה, מדיטציות שיודעות בדיוק מה עובר לך בראש ואיך להשלים עם עצמך ולקבל את עצמך באהבה וחמלה, שזה השלב הראשון להנאה ממין – או מהחיים בכלל.
אז תודה רוני, שאומנם לא פגשתי אותך אבל בהחלט שינית לי את החיים. ♥️
הדר

תודה לך הדר שאפשרת לי להוביל אותך גם אם מרחוק..
שמחה מאוד שאת מרגישה את מה שכתבת. תגובה כזו פשוט מחממת לי את הלב בעשיה שלי ונותנת לי אנרגיה להמשיך בדרך המבורכת הזאת.
אז המון תודה שעברת אותו ולמדת ממנו 🙏

סגירת תפריט