קורס אונליין "שיטת הגל"

“שיטת הגל” שפיתחתי הינה שיטה מיוחדת, שבעזרתה אני מלמדת נשים מהארץ ומהעולם להתחבר לגוף המיני שלהן ולחוות אורגזמות ואגינליות ללא קושי.
את השיטה פיתחתי על בסיס הניסיון האישי שלי וכמו שאני הצלחתי לעבור את הדרך הזו לחיים מולטי-אורגזמיים, כל אחת יכולה. 
אני מבטיחה לכן, זה לא חלום, כל אישה יכולה פיזיולוגית להגיע לאורגזמה ואגינלית ואני כאן כדי ללמד אתכן איך.  
כשאת מתחברת אל המיניות שלך, חיי המין שלך משתפרים ואת יכולה לשלוט באורגזמות שלך. את אחראית על מצב הרוח שלך, ועל ההצלחה שלך בחיים.
אני בטוחה שלאחר שתעברי את הקורס הזה, החוויה המינית שלך תשתנה, בין אם את לבד, או שאת בזוגיות. תהני יותר מהחוויה עצמה. תוכלי להעריך אותה ולהתמסר לה בעונג רב. את נהנית הרי מאוכל, אין סיבה שלא תהני גם מסקס.   

990 ש”ח בלבד!
ניתן לשלם ב 5 תשלומים

על התהליך

יצרתי שיטה בת שבעה שיעורים שעובדת על היכולת שלנו ליצור שינוי תפיסתי שמאפשר לנו לשנות את ההתנהגות המינית שלנו כתוצאה מכך, ולהתחבר אל הגוף שלנו ברמה הפיזיולוגית.
התהליך יהפוך אותך להיות המלכה של החיים שלך, זאת ששולטת ביכולות האורגזמיות ובעונג המיני שלה.

אני מזמינה כל אחת ואחת לעשות את הצעד שישנה את החוויה המינית שלה.
כל הישג מתחיל בהחלטה לנסות!

למי הקורס מתאים?

הקורס מתאים לכל אישה שהיתה רוצה לשפר את המקום שבו היא נמצאת מבחינה מינית. נשים שלא מצליחות לחוות אורגזמה כלל, נשים שלא מצליחות לגמור אורגזמה ואגינלית, נשים המתמודדות עם תופעות גיל המעבר, או נשים שחוות ירידה בחשק המיני שלהן, כולן יכולות ליהנות מהתהליך שבקורס שלי, ולשנות לעצמן את החיים לטובה!

7 שיעורים פשוטים – תהליך שנמשך על פני 42 ימים (המערכת נסגרת באופן אוטומטי אחרי חודשיים, ניתן יהיה לפתוח את המערכת לעוד חודשיים. יש לקחת בחשבון התחייבות לתהליך).

 בואי לחוות תהליך שהמיניות אחריו תהיה שונה מזו שלפניו!

מה הקורס ייתן לכן?

בקורס שיטת הגל תלמדי כיצד להכיר את הגוף המיני שלך ולשלוט בו. לימוד תנועת הגל ותרגולה יחד עם ביצת הג’ייד (מומלצת לרכישה בנוסף) יביאו אותך לשליטה בהנאה המינית ולאורגזמות שטרם היכרת או חווית. 
הקורס הינו חוויה וגילוי מיני עצמי. 
בכל שיעור מדיטציית דמיון מודרך מיוחדת שיצרתי עבורך שתלווה אותך במהלך התהליך. 
נשים רבות חיות את חייהם אחרת כיום. בואי ותהיי גם את ביניהן!

המלצה לקורס האינטרנטי

אל רוני הגעתי דרך הפסיכולוגית שלי, ששמעה ממטופלת שלה, ששמעה מחברה, ששמעה מקולגה לעבודה וככה הלאה..
קצת חששתי להגיע לתהליך כזה מבלי שיש לי אדם ישיר לשאול אותו “זה באמת עזר לך?” חששתי מאובדן הכסף לאיזה תרמית או מלהודות שאני צריכה עזרה בכל הקשור למין אבל בעיקר מהפחד שמתלווה לציפייה גדולה.
החששות גברו על כל מחשבה צלולה והחלטתי להתחיל בצעד קטן, קודם כל לחקור על אותה רוני ורק אז להגיע להחלטה, ואיזה תגובות מצאתי עליה, ואוו.
מהכתבות בתקשורת ועד הביקורות החמות של הבנות שרק הרגע סיימו קורס כתבו עליה, גרמו לי להבין שאולי הגיע הזמן להתעמת עם הפחדים ולעשות את הקורס כי גם אני כמו אותם בנות רוצה להרגיש משוחררת, שלמה, פתוחה ובטוחה.
אומנם עשיתי את הקורס אונליין ( מסיבות נגישות ומרחק מביתה של רוני ) אבל רוני הייתה שם לענות בנימוס, באהבה והבנה לכל שאלה או עזרה שהייתי צריכה – הקורס הזה הוא שליחות שהיא לקחה על עצמה, זאת לא ה”עבודה שלה” להעביר לכם את הקורס ואז להשאיר אתכם לבד להילחם, היא פה לעזור, לענות על שאלות, להדריך ובאמת ובתמים לחלוק את הידע שלה.
מעבר לתמיכה המדהימה והכלים המתקבלים בקורס הזה – את מקבלת ידע, ידע, ידע!
את מגלה איך הגוף שלך עובד, מה נעים לך יותר ומה פחות אבל בעיקר את מקבלת את הידע למה גרם לך להגיע לשלב שאת לא נהנית ממין ואיך לשנות את המחשבות השליליות שיצרת לעצמך לחיוביות .
פה המדיטציות נכנסות לתמונה, מדיטציות שיודעות בדיוק מה עובר לך בראש ואיך להשלים עם עצמך ולקבל את עצמך באהבה וחמלה, שזה השלב הראשון להנאה ממין – או מהחיים בכלל.
אז תודה רוני, שאומנם לא פגשתי אותך אבל בהחלט שינית לי את החיים. ♥️
הדר

תודה לך הדר שאפשרת לי להוביל אותך גם אם מרחוק..
שמחה מאוד שאת מרגישה את מה שכתבת. תגובה כזו פשוט מחממת לי את הלב בעשיה שלי ונותנת לי אנרגיה להמשיך בדרך המבורכת הזאת.
אז המון תודה שעברת אותו ולמדת ממנו 🙏

990 ש”ח בלבד!
ניתן לשלם ב5 תשלומים