You are currently viewing אמונות ונקודות מבט על מה נכון ולא נכון

אמונות ונקודות מבט על מה נכון ולא נכון

תודעה היא היכולת להיות נוכח בכל רגע בחיים שלך, ללא שיפוט שלך או של כל בן אדם אחר. זה היכולת לקבל הכל, לא לדחות דבר, וליצור כל מה שאת חפצה בו בחיים. גדול יותר ממה שיש לך עכשיו וממה שאת יכולה לדמיין.

לכל אישה יש את הייחודיות והמקום שבו היא יכולה להעצים את עצמה ולגלות את האוצר המיני הנמצא בתוכה. כל מה שנדרש הוא לזהות את הרגע הנכון בו החלטת על אפשור לעצמך לחוות ולהיות במקום של קבלה ונוכחות מלאה.

עוד משחר ילדותנו הושתלו במוחינו מחשבות, אמונות ונקודות מבט על מה נכון ולא נכון בהקשרים מיניים. דברים ששמענו מהדמויות הבוגרות השונות שליוו אותנו בחיינו ובעיקר מהורינו.

מחקרים אומרים שמתוך כל הדברים שאנו אומרים וחושבים, 98% מהם אלו דברים שהם לא באמת שלנו, אלא דברים שקלטנו סביבנו, מסרים ששמענו בצורה גלויה או סמויה, תובנות שאימצנו דרך אמצעי המדיה השונים וכו’. נקודות מבט אלו ספגו אל גופינו אנרגיה. אנרגיה זאת יצרה נתיב שאותו אימצנו לעצמנו כנכון, והפכנו אותו ל”שלנו”. נתיב זה היווה לגבנו את הדרך המסוימת שבה אנו נהנים, ובמקביל, יצר חסימה לכיוונים אחרים. אנו נוטים לאמץ את החסימות הללו כאמונות שהן שלנו. אנו מתמכרים לקוטביות של הטוב והרע כפי שאנחנו תופסים את זה מנקודת המבט שלנו, ונשארים באזור הנוחות של הטוב המוכר. דפוס ההתנהגות המינית שיצרנו לעצמנו כתוצאה מכך, הפך את נקודת המבט שלנו ואת תפיסת המציאות שלנו לגבי מין לקיבעון התנהגותי בתוך זוגיות מינית, בין אם זה בן זוג קבוע או מתחלף.

הקיבעון נוצר על ידי המוח, שמוליך ומפעיל רצפטורים שהופכים את החוויה לטובה או רעה. בידנו היכולת להביא את עצמנו למצב שבו על ידי התמקדות בהנאה ותרגול טכניקה פשוטה, נגיע להנאה גופנית שעולה ומתעצמת ללא רצון להפסיקה.

כשנכנסים למיטה, בקרב זוגות רבים, האנרגיה שמתרחשת בין בני הזוג היא כזאת כשהגבר רוצה קודם כל להביא את האישה לעונג מיני. הדבר נובע מסיבות מחשבתיות וגופניות. הסיבות המחשבתיות יושבות בעיקר על אמונות של אגו. עינגתי אותה? – קיבלתי אישור לגבריותי. מכאן, הגבר יכול להתפנות להנאה שלו. הסיבות הגופניות פיזיולוגיות אינן מאפשרות לגבר לתפקד לאורך זמן לאחר שהגיע לשיאו המיני מכיוון והוא צריך מנוחה, ולכן הסיבות המחשבתיות באות לפני הסיבות הפיזיולוגיות.. ומשכך, לאחר שהאישה מגיעה לעונג מיני, היא מסופקת, רטובה, ונכונה לקבל את הגבר בתוכה, כששאיפתה היא לענג אותו ככל האפשר, עד לשיאו המיני. היא תעשה את הכל כדי שיגיע לשיאו, גם כי זה שיא ההנאה, וגם כי זה יביא לסיום הסקס..

ומה אם תדעי שיש בידייך את המפתח אל האושר המיני? אושר מיני שרק את יכולה לפתוח אותו, ושיביא אותך למצב שבו לא תרצי שזה ייפסק? האנרגיה המינית שבך תתעצם, ותעלה ככל שמהלך הסקס יימשך. הגירוי המיני המתמשך אשר מביא לאורגזמות שהולכות ומתעצמות ישנה את האנרגיה המינית לכזאת שבה תרצי שהגבר לא יגמור, מכיוון שגמירתו, תגרום למצב שההנאה המינית שלך תיפסק.

ומה אם היית מוכנה לחיות ולתפקד מתוך אפשור? האפשור מרחיב את התודעה ופותח אותה לקבלה. מתוך אותו אפשור, גם אם קופצות לנו החסימות, האמונות והמחשבות המגבילות, אנו, מתוך בחירה, בוחרים להסתכל על זה כנקודת מבט מעניינת, ולא כאל האמת שמקבעת אותנו אל הדרך שהיינו בה.

ואיך אנחנו מגיעות למצב זה? ואיך יכול להיות טוב מזה?

אז בשביל זה, את מוזמנת לבוא לשני מפגשים שבהם תלמדי איך להשתמש בשרירי גופך, ובעיקר בשרירי רצפת האגן, על מנת ליצור עוררות מינית שתביא בסופה לתוצאה המיוחלת – שרשרת של אורגזמות שהולכות ומתעצמות. אין כאן כפתורי פלא. יש כאן החלטה מתוך מודעות להיות נוכחת בחוויה, ובעיקר תרגול שיביא להתמרת הפעולה ולהפיכתה לחלק ממך. יש כאלו שיקלטו זאת מיד, יש כאלו שיצטרכו לתרגל יותר, אבל אין כאלו שהן מוכשרות לכך וכאלו שאינן. כל אחת יכולה לממש את הפוטנציאל הנרכש דרך לימוד הפעולה ותרגולה, בדיוק כפי שאנו מתרגלים חיזוק של שריר בחדר כושר. ככל שנתאמן על שרירי רצפת האגן בצורה המסוימת שאותה נלמד בסדנא, תוך כדי העלאת האנרגיה המינית ושימוש בדמיון, נשימה ותנועה, העונג המיני ייהפך לנגיש ופשוט ויהפוך לחלק מאיתנו.

אם את נמצאת במקום פחות טוב עם עצמך, מה יכול להיות יותר טוב ממקום זה עבורך?

אם את נמצאת במקום טוב עם עצמך, מה עוד אפשרי עבורך שיהיה טוב מזה?

רוני ארז הדרכה מינית 

כתיבת תגובה