ואם ביום שלישי לא בא לי.. “?

פעמים רבות אני נשאלת על ידי נשים מה הן צריכות לעשות כאשר בן הזוג שלהן רוצה לעשות איתן סקס והן לא בעניין.   מצד אחד הן לא רוצות לאכזב אותו, ומצד שני הן גם לא רוצות לעשות את זה כאשר הן לא בעניין.

מגיע הערב, ובהתאם לשגרה שלהם לא אמור להיות סקס היום.. (היה שלשום..). היא לא רבה עם בן הזוג, מערכת היחסים שלהם תקינה, הם עושים סקס על בסיס קבוע (יש מצב שהוא תמיד ירצה יותר..). הכל טוב מבחינתה, אפשר להעביר ערב מול הטלוויזיה ואז ללכת לישון. ובן זוגה.. רואה איתה טלוויזיה ולפתע מתחיל לשלוח ידיים ומנסה להתחיל עניין.. אוף היא אומרת לי.. לא בא לי. מה עושים..?
היא יודעת שהם לא יריבו אם לא יהיה כלום.. אבל היא גם יודעת שהוא יתאכזב..
לעיתים במצבים דומים, היא בוחרת “לשחרר” את בן הזוג כדי שתוכל לחזור לעיסוקיה.. אמנם זה לא נמשך הרבה זמן, אבל אחר כך עולה אצלה התסכול על כך שנאלצה לעשות מה שהוא שלא רצתה או לא תכננה קודם לכן.
התשובה שלי לאותן נשים היא: “תפסיקו לעשות סקס בשבילו.. ותתחילו לעשות סקס בשבילכן..”.
סקס זה דבר מהנה.. ניתן לעשות אותו בכל מיני צורות.. ארוך.. קצר.. תשוקה סוערת, אהבה רומנטית וכו’. אז אולי בזמן שלא בא לנו.. לא בא לנו סקס סוער.. ואולי כן יכול להתאים לנו מה שהוא רגוע?
נקודת המחשבה שאני מציעה לאותן נשים היא לנסות לחשוב ולהחליט שהן מניחות את תחושת ה”לא בא לי” מאחוריהן, ובכמה דקות הקרובות הן יכולות לבחור ב”כן להתקרבות”. מרגע זה, הן מאפשרות לעצמן לחוות קבלה והנאה. הבחירה הזאת מאפשרת להן לחיות מתוך תחושה של חופש תודעתי, ולא מתוך תסכול על כך שהלכו אחרי רצון הבן זוג שלהן.
תנו לו להוביל לתוך המעשה.. אבל כוונו אותו למה שעושה לכן נעים.. בשלב הראשון רק למה שעושה לכן נעים..!!  
הסירי לרגע את המחשבות עליו אני אומרת לה…. חשבי רק על עצמך! מעשה האהבה אינו פרס על התנהגות טובה.. ואם כבר זה פרס.. אז קחי אותו לעצמך! מעשה האהבה הוא עינוג אישי שנגרם על ידי בן הזוג. אז אם לא כל כך בא לכן.. תנו לו לענג אתכן. הוא יעשה זאת ברצון אם ידע שזו הדרך להתחיל. ואחרי זמן קצר – שתי דקות אחרי.. תשכחו את מה שהרגשתן שתי דקות לפני.. ❤

[vifblike btntype="iframe"]