חשיבותו של המרחב המקודש למעשה האהבה

השגרה הינה האויב הגדול ביותר של מעשה האהבה בקרב זוגות נשואים. אף אחת לא רוצה להגיע למקום שבו היא לא רוצה את בן זוגה ולהיפך. זה פשוט תהליך שמתרחש. אבל לא מוכרחים לקבל את השגרה כגזרה משמיים
שלא ניתן לשנות אותה. אפשר לעשות מעשים שירחיקו אותה ולא יאפשרו לה להגיע. דבר זה נעשה על ידי מעשים ששוברים תבנית החוזרת על עצמה, כי כל תבנית שחוזרת על עצמה, הופכת להיות שגרתית בשלב מסוים.

פֶנְג שוּאִי הוא אמנות מזרחית עתיקה שעניינה הוא הגברת זרם האנרגיה וההרמוניה בסביבה המקיפה אותנו.

חדר השינה הוא החדר החשוב ביותר מבין חדרי הבית. זהו החלל הפרטי והאישי שבו אנו נמצאים חלק גדול מחיינו. החדר שבו אנו מתנתקים מהעולם הסובב אותנו, ישנים ונותנים ביטוי ליצרים ולתשוקה שלנו. אנחנו מבלים בו את הרגעים הכי אינטימיים שלנו ולכן עליו להתאים לרגעים אלו. בזמן מעשה האהבה החדר נהפך למרחב שאליו לא נכנסים עניינים הקשורים לילדים, למשפחה או לקריירה.

הפיכתו של חדר השינה למרחב המקודש למעשה האהבה מגבירה את האנרגיה החיובית וההרמוניה בין בני זוג. להפוך את החדר לכזה זאת אומנות קלה הדורשת  בעיקר רצון, כוונה  ואהבה עצמית.

המקום בו אנחנו מקיימים יחסים משפיע מאוד על הדרך בה אנחנו מקיימים אותם. כשאנחנו יוצאים לחופש בבית מלון או צימר, חשוב לנו שהחדר יראה יפה, מזמין ומושך. אנחנו מסתכלים באתר וברוב הפעמים בוחרים את המקום בהתאם לאיך שהחדר נראה בתמונות (ומקווים שכך הוא יראה גם במציאות..).

גם חדר השינה בבית בזמן מעשה האהבה צריך להיראות יפה, מושך מזמין, ולשדר אהבה, רוגע ושלווה. התאורה, התמונות, המצעים והמוזיקה, יוצרים אווירה שיכולה לעלות את האנרגיה של מעשה האהבה.

התאורה בחדר צריכה להיות ניתנת לשינוי. התאורה שבה אנחנו קוראים או מתנהלים בחדר, אינה התאורה המתאימה למעשה האהבה. השינוי יכול להיות באמצעות דימר המחליש את עוצמת האור ממה שרגילים. לחלופין קנו לכם מנורה צבעונית כלשהיא, שנפתחת רק בזמן מעשה האהבה כשהאור הרגיל בחדר סגור (שובר שגרה..). גם נרות ריחניים עם שמנים ארומטיים יכולים להוסיף גם לאור וגם לריח שבחדר.

תלו בחדר תמונה או שתיים. בחרו תמונות שמתאימות למה שתרצו לראות בזמן מעשה האהבה. התמונה צריכה להיות מעוררת השראה, וכזו המסמלת עבורכם דבר נעים. סמלים הקשורים לזוגיות ואינטימיות, שמאפשרים להתעמק בהן או לנוח מן המחשבות..

תלו בחדר מראה. לא חייבים להשתקף ממנה תוך כדי ששוכבים במיטה, אלא להיעמד מולה בחדר. לפעמים זה סקסי ומעורר מינית להסתכל עליכם חבוקים, מתנשקים או מעבר לזה כשאתם מול המראה.

הקדישו מחשבה למצעים עליהם אתם שוכבים. חשבו על הצבעים, על המרקם. חשוב מאוד להרגיש נוח על המצעים כשאנו ללא בגדים. אם  המצעים גורמים לנו לתחושה שקר, או שגורמים לנו להזיע, זה בהחלט לא יוסיף לאיכות מעשה האהבה.

ולבסוף המוזיקה. מוזיקה הינה דבר משתנה מאווירה לאווירה. יש מוזיקה שמקשיבים לה, מוזיקה שרוקדים איתה, מוזיקה שמקבלים איתה מסאג’, מוזיקה למדיטציה, וגם למעשה האהבה מוזיקה משלו. המוזיקה הנכונה למעשה האהבה הינה מוזיקה רגועה. רצוי לא להקשיב למוזיקה עם מילים. בזמן מעשה האהבה אנחנו לא רוצים לשיר.. בוודאי לא את השיר המתנגן ברקע.. זה מפריע לנו להתמסר להנאה. לכן רצוי להקשיב למה שהוא ניטרלי, שיאפשר למחשבותינו להירגע ולהתרכז במה שקורה עם בן זוגנו בחדר.

הנוכחות במעשה האהבה במקום, ובזמן המעשה, נעימה יותר כשהאווירה מסביב מתאימה ומאפשרת!

נסו ותיהנו!

מדריכת אורגזמות רוני ארז 

כתיבת תגובה