קרוב אבל בודד

לפעמים הקרוב הזה מרגיש כל כך בודד..
נשים וגברים רבים מרגישים בדידות בתוך המיניות הזוגית. כמה קשה להגיד לבן הזוג איך אנחנו רוצים ואוהבים שנוגעים בנו..
הוא/היא כל כך מנסה ומשתדל/ת אבל זה לא נעשה בצורה הנכונה.. וזה עוד כשמנסים.. והרבה פעמים אפילו לא מנסים.. והתסכול והבדידות בתוך המיניות הזוגית הולכים וגדלים, ומשם הם הולכים ומחלחלים לרבדים אחרים בזוגיות, והסוף של הביחד בזוגיות הוא בלתי נמנע. זוגות רבים מרגישים ככה אך לא נפרדים.. וכך נוצרת הבדידות בתוך הזוגיות. תחושה לכאורה של ביחד.. אבל ידיעה שאנחנו בודדים.
מדוע זה קורה? בעיקר בעקבות נקודת ההנחה הראשונית והמוטעית שבן הזוג צריך לדעת מה עושה לנו טוב. אנחנו לא אוהבים לחשוב שאנחנו צריכים להגיד לו מה עושה לנו טוב..
האורגזמה אצל הגבר ברורה ומוחשית. ההתייחסות אליה בהקשר של “היתה” או ,”לא היתה” יותר פשוטה. אצל נשים רבות רווחת המחשבה שאם הגבר גמר, הרי שהוא גם נהנה.. דבר שאינו נכון מכיוון והאורגזמה אצל הגבר מהווה נקודת שיא בגירוי המיני שמביאה לפליטה.. אבל נקודת שיא זאת יכולה להיות טובה יותר ופחות.. ולכן ישנם גברים שנוהגים לדרג את איכות האורגזמה שלהם במספרים..
אצל נשים האורגזמה יותר מורכבת. מכיוון והיא לא מוחשית.. אין דרך לדעת אם האישה גמרה.
גברים רבים מוטרדים מהאורגזמה של האישה. גמרת..? לא גמרת..? נהנית..? אין שום דרך לדעת למעט האישור של האישה לכך שהיא באמת נהנתה.
אז איך מודדים את ההנאה של האישה..? ככל שהיא צועקת יותר.. או גונחת יותר.. זה נותן אישור לכך שהיא נהנית.. אבל לצעוק ולגנוח אפשר גם בלי הנאה אמיתית..ולכן מידי פעם מתפרסמים מחקרים על כך וכך אחוזי נשים שנוהגות לזייף אורגזמה במהלך סקס..
ההנאה המינית של האישה משתנה מאישה לאישה.. וגם אצל אותה אישה ישנם שינויים מפעם לפעם.. מקום שהסב לנו הנאה יכול להפסיק להרגיש כך.. מקום אחר יכול להתחיל להרגיש כך.. ובשבוע הבא זה יכול לחזור שוב רק ההיפך..
לכן ללא תקשורת מינית שוטפת קשה מאוד לזוגות להגיע למצב של הנאה וסיפוק מיני. לכאורה הכל קורה.. החיים מתקדמים.. הילדים נולדים.. ותחושת הבדידות המינית נוכחת בתוך הזוגיות.. ומשם הדרך לשממה מינית זוגית היא מדרון תלול..
תקשורת מינית זוגית נכונה פותרת הרבה מאוד בעיות עוד לפני שהן מתחילות. דברו ביניכם מיניות.
שחקו משחקים במיטה.. שתפו את בין הזוג במה שעושה או לא עושה לכם טוב.
כשהמיניות הזוגית טובה.. הזוגיות הרבה יותר טובה!

כתיבת תגובה