שינוי דפוס מיניות קבוע

זוגות מפתחים עם השנים דפוסי התנהגות מיניים קבועים של כל אחד מבני הזוג.
“בדרך כלל הוא יוזם”.., “תמיד בחדר השינה”.., “רק בלילה ובשקט שהילדים לא ישמעו”.. “הוא מצפה שהיא תגמור.. רק אחר כך מתפנה לעצמו”..
זוגות מפתחים קיבעונות מיניים זוגיים שמתפתחים לאורך השנים ומצמצמים את המיניות הזוגית ופוגעים באיכות.. בכמות.. ובכלל..
גם כשבני הזוג לא שבעי רצון מהתבנית, ורבים או נלחמים על מנת לשנות את אותה התבנית, הם עושים את זה תוך כדי שהם נמצאים בתבנית יחסים מיניים לא נוחה ונכונה עבור שניהם או עבור אחד מהם..
שינוי דפוס ההתנהגות, אפילו אם זה בצורה מלאכותית.. יכול להביא לעונג מיני גדול.
לכן הפעם נעשה זאת אחרת.. נשבור שגרה.. לפחות בצורה שבה מתחילים..
כנסו לחדר השינה ושם הגבר מכסה את פניה של האישה כך שהיא לא רואה כלום. אל תיכנסו ישר למיטה. תסתובבו בבית.
עצימת העיניים מאפשרת לנו לעוף לעבר מקומות מענגים מאוד. פנטזיות.. כבר אמרנו..?
השחרור מאפשר לנו להיות מובלים תוך כדי שאנחנו סומכים על בן זוגנו שיוביל אותנו כהלכה.. וגם מאפשר לבן זוגנו מבחינתו הוא, להרגיש הרגשה של אמון בו ובמעשיו.
הגבר מוביל בבית את האישה לפי רצונו. זה יכול להיות לכיוון המטבח, אפשר לשלב את חוש הטעם ולהאכיל את האישה מה שהוא מפתיע.. זה יכול להיות לכיוון הסלון… מקלחת..
לא מדברים.. תהיו ככה במשך 10 דקות. משם תתחילו במעשה האהבה תוך כדי שאת מאפשרת לו להוביל את המעשה מתחילתו ועד סופו. נכון.. זה שונה.. ואולי את רגילה אחרת.. אבל הפעם עושים זאת כך..

כשהוא מוביל ואת בעיניים עצומות, מאפשרת לו לעשות כרצונו. לכי עם הדמיון שלך ואפשרי לעצמך לתת דרור למחשבותיך.. במשך כל מעשה האהבה האישה עם עיניים עצומות..
בפעם הבאה תתחלפו ואת תכסי את פניו..
בסוף.. דברו אחד עם השנייה על מה שהרגשתם. כל אחד בתפקידו הוא. האם הרגיש שוני מתבנית היחסים הקיימת, ואיך הרגיש עם זה? האם אפשר ללמוד מזה ולקחת מתוך זה גם אל מערכת היחסים ביניכם?

כתיבת תגובה