תהליך נרכש

בתחילת הדרך החדשה, לאחר שהבנתי את התהליך העובר אצלי, דיברתי עם אנשי מקצוע שונים, מתוך ניסיון להבין את השינוי העצום שאני עוברת, שינוי שהביא אותי ממצב שבו הייתי גומרת רק דרך הדגדגן וגם לאחר עבודה קשה, למצב שאני נמצאת בשליטה מלאה לגבי מה שאני חווה.
אם בתחילת הדרך והשינוי, הייתי צריכה לעשות תנועות מסוימות כדי להגיע למצב של הנאה מינית, הרי כיום הצלחתי ליצור מצב של קישור בין המוח ובין ההנאה המינית שלי, וכל זאת אפילו ללא התנועה המסוימת שהייתי צריכה לעשות כדי לחוות את ההנאה מינית.
הקו המנחה בשיחה עם כל מי שדיברתי, היה שכל מה שאנחנו מרגישים בין עם זה כאב, שמחה, הנאה או כל תחושה אחרת, מגיע דרך המוח. גם ההנאה המינית, הינה דבר שצריך להיות בשליטת המוח. כאשר אנחנו נוגעים במקום מסוים ואנחנו נהנים מזה, זה בגלל שהמוח שלנו עושה את הקישור בין המקום ובין התחושה הנלווית אליו כהנאה.
במפגשים עם נשים אני עובדת בצורה המשלבת את לימוד התנועה הפנימית שאותה צריך לעשות, דרך הקישור למוח ופרושה כהנאה. זאת בעצם מעין יכולת ל”חווט” את המוח, וכיוונו לעבר ההנאה המינית. בזמן ההנאה המינית המוח מתעורר. מחקרים שנעשו הראו שבזמן האורגזמה, ורק בזמן האורגזמה, חלקים רבים של המוח שאינם מתקשרים בדרך כלל אחד עם השני, מתחילים לתקשר ביניהם.
זה בדיוק כמו ללמד ילד לרכב על אופניים ללא גלגלי עזר. הגוף צריך “להתמיר את הזווית” של הגוף על האופניים כדי שלא יפול מהם, ויצליח לשמור על שיווי המשקל. אותו דבר עם התנועה אותה אני מלמדת. הגוף צריך “להתמיר” את התנועה שלפעמים הולכת בניגוד לפקודות הרגילות שהגוף מקבל מהמוח.
תהליך זה הינו תהליך נרכש. אנו צריכים להשתחרר מאמונות והרגלים שהיו לנו לגבי ההנאה המינית שלנו, אמונות ששרתו אותנו לכל אורך השנים. התרגלנו שאנחנו גומרות דרך הדגדגן. נכון זה מאתגר.. ונכון שזה לוקח לפעמים הרבה זמן.. ונכון שלפעמים אין לנו כוח להיכנס לתוך הלופ של העבודה הקשה לשם כך, והציפיה מצד בן הזוג שלנו, שמאוד רוצה לענג אותנו מינית, אבל בסופו של דבר זאת הדרך שבה אנחנו גומרות ואותה אנחנו מכירות.
אז עכשיו אנחנו צריכות לשנות את הדרך הזאת וללמוד דרך חדשה – תרגול שבהתחלה נראה לא מובן, אבל בסופו הבטחה גדולה. בדיוק כפי שכל ילד שמתחיל ללמוד לרכב על אופניים, לא מצליח להבין כיצד יתגבר על הורדת גלגלי העזר, ולשמור על שיווי משקלו תוך כדי נסיעה, אבל משזה קורה, אין מאושר ממנו.

כתיבת תגובה