משולש הדרמה המינית

כשאישה מגיעה אלי, זה מתוך הרצון שלה לשפר את הנאתה בזמן קיום יחסים אינטימיים. מדוע היא לא נהנית? מדוע היא לא מצליחה להגיע לאורגזמה ככל שתרצה?

בראש ובראשונה זה קשור לאיך שהיא תופסת את המיניות, את עצמה, ואת עצמה בתוך המיניות..

לרוב, האישה היא הרודפת של עצמה. התפיסה שלה בתוך המיניות עוסקת בשיפוטיות, שליטה, אשמה, בושה, מבוכה, ביקורת עצמית, השוואה לאחרות, חשדנות, ספקנות ופרפקציוניזם. מערכת האמונות האלו לא בהכרח שלה, והן לא משרתות אותה לטובה. היא לא בחרה להסתכל על המיניות בצורה זו. היא גם לא אוהבת את מה שהיא חושבת על המיניות שלה.

תפיסה זאת מביאה אותה להתנהג בצורה נרדפת של סגירות והימנעות. היא לא מרגישה ראויה להנאה,  ולא מאפשרת לה להסתכל על עצמה בצורה שונה. היא מעדיפה להישאר באזור הנוחות המוכר, ואין בה רצון לחקור את עצמה. יש בה הרבה חוסר אמון, דחיה, פחד, לחץ, ריצוי, והיא תמיד מוצאת מה חסר..

התוצאה לכך ברמה הפיזיולוגית הינה תגובת הגוף כקורבן.

הסיפור שהיא מספרת לעצמה, מזינה ומצדיקה אותו לאורך השנים, דרך אירועים ומצבים שהיא חווה, יוצר בגוף תגובה של קורבן. הגוף שלה נסגר, ואינו מצליח להגיע למצב של הנאה פיזיולוגית אמיתית.

במרבית המקרים היא מאשימה את הגבר או הגברים שהיו איתה במצבה. נוח לה להישאר במקום הזה על פני לקיחת אחריות ושינוי התפיסה המינית שלה, שתביא להתנהגות אחרת, ותביא לתגובה פיזיולוגית חיובית מהגוף שלה.

טוב.. נו.. מי אמר שנשים פשוטות..?

 

 

 

כתיבת תגובה