מחשבות ערב ראש השנה

עוד שלושה חודשים אני בת 50 (אני לא מאמינה.. ) נשואה בשנית באושר ואהבה גדולה, עם 5 ילדים (שלי, שלו ושלנו.. על כל הקלישאות הכרוכות בעניין), וחושבת שמיניות טובה היא הבסיס והדבר החשוב ביותר לזוגיות טובה. 
עברתי עם עצמי תהליך מדהים. הבנתי איך פועל הגוף המיני שלי, ומצאתי את הדרך לשלוט באופן מוחלט בהנאה המינית שלי. זה היה שינוי של 180 מעלות מאיך שהחיים המיניים שלי נראו לפני. ממקום של קושי עברתי למקום של כיף והנאה גדולה. 
ההחלטה ללמד נשים התגבשה מתוך אמונה ותחושת שליחות גדולה – כמו שאני יכולתי להבין את הגוף שלי, כל אישה יכולה להבין אותו, בדיוק כמוני.
בדיוק היום לפני שנתיים התפרסמה עלינו הכתבה הראשונה ויצאנו לדרך.
“רוני ארז מדריכת אורגזמות”..
לפעמים אני לא מאמינה כשאני קוראת את הכתוב.. אם מי שהוא היה אומר לי לפני עשור שאת זה אני אעשה בעתיד..
והנה אני פה. כותבת ללא בושה, ללא פחד וללא הסתתרות, ופונה אליכן נשים – בואו ללמוד איך עושים את זה.
איזה כיף לחיות מתוך אושר והבנת הגוף המיני שלנו. זה כל כך משחרר. גם את האישה וגם את הגבר. המיניות תוך כדי ידיעה שאני יכולה לגמור כמה שארצה.. נראית אחרת.
במשך שנים רבות, 
ההסתכלות המינית היתה מהצד הגברי בלבד. כיום, אנחנו חיים בעידן שבו המיניות הנשית מגיעה לקדמת הבמה, עידן שבו נשים מודעות יותר לצרכים ולרצונות שלהן, ובעיקר מתחילות להבין שהאחריות להנאתן המינית היא בידיים שלהן..
יחסים אינטימיים עושים מתוך בחירה, אהבה ותשוקה, ומתוך רצון לעונג. מיניות לא עושים כי צריך, או כדי לרצות, או כדי להרגיע את בן הזוג. יחסים אינטימיים זה הדבר הנעים ביותר שיש. הם מתחילים עם עצמינו, בהכרת הגוף שלנו ומקומות העונג שבו. זה הביטוי הנכון ביותר לאהבה עצמית, אהבה שמקרינה על כל הרבדים האחרים שבחיינו – ההורות.. הזוגיות.. הקריירה..
כשאנחנו חיים מתוך מקום של עונג מיני, אנחנו משדרות לעולם תדר של שמחה ואהבה.
אל תקבלו מצב שבו אתן לא נהנות ממיניות כמו שמגיע לכל אחת ואחת!!
ערב ראש השנה 2018..
שתהיה לכולם שנה טובה, חג שמח והרבה עונג מיני!

כתיבת תגובה