מה קורה בסדנא

התעניינות בסדנאות גבוהה מאוד, ובעיקר פרגון מקיר לקיר על מה שאני עושה ומלמדת. נשים רבות מתגברות על המבוכה ופונות אלי, ויוצאות לדרך חדשה ומעניינת הרבה יותר בחייהן.

אני מזמינה כל אחת שרוצה לשפר את מצבה להתקשר ולבוא ללמוד את מה שאני עושה. זה עובד ומצליח, וזה תהליך שכל אישה יכולה וצריכה לעבור עם עצמה 

סדנת הגל – “The wave”

מספר המשתתפות בסדנא עד 10 נשים

טל לברור תאריכי הסדנאות הקרובות: 0522434197

לפני כתשע שנים גיליתי את היכולת הזאת הקיימת בי, יכולת שהביאה אותי ממצב שבו הייתי מתקשה להגיע לשיא, למצב שאני נמצאת בשליטה מלאה לגבי העונג המיני שלי, וכמות הפעמים שאני חווה אורגזמה.
בואי לגלות יחד איתי את המקום בו האוצר הזה נמצא אצלך!
הירשמי עוד היום לסדנה שתשנה את חייך! שלושה מפגשים בהם תקבלי את הכלים ואת היכולת לעשות זאת גם.
זה דורש רצון, מחויבות ותרגול.
זה לא דורש מערכת יחסים זוגית.
מיקום הסדנא: תל ברוך צפון, תל אביב.

תאריכי הסדנאות הקרובות:
1. ימי רביעי ה 7.6 ה 14.6 וה 21.6 בין השעות 10:00-14:00
2. ימי שישי ה 16.6 ה 30.6 וה 7.7 בין השעות 9:00 – 13:00
3. ימי שלישי 27.6, 4.7 וה 11.7 בשעות 17:00 – 21:00

הסדנא מחולקת לשלושה מפגשים בני ארבע שעות  כל מפגש בהם תקבלי את הכלים ואת היכולת לשלוט בהנאתך באותה דרך שאני עברתי על עצמי וכמו שאני עברתי את התהליך, כך כל אחת יכולה לעבור אותו.

במפגש הראשון נעבוד על הדברים המפריעים לתפיסה המינית שלנו שמשפיעה על ההתנהגות המינית שלנו ונלמד על מבנה הואגינה ואת טכניקת הגל שאותה תצאו לתרגל עד למפגש השני.
במפגש השני נעמיק את ההבנה כיצד התפיסה שלנו באה לידי ביטוי בהתנהגות המינית שלנו ונלמד כלים שיעזרו לנו להתנהל בצורה מיטיבית וטובה במיניות. בנוסף נמשיך בתרגול טכניקת הגל ונעלה שלב בתרגול ובדיוק שלה.

המפגש השלישי מוקדש לשילוב טכניקת הגל בתוך המיניות הזוגית ונלמד כיצד להעלות את האנרגיה המינית הזוגית.

מחיר הסדנא 2190 ש”ח לשלושת המפגשים. ניתן לשלם בחמישה תשלומים שווים של 438 ש”ח.

מה עוד קורה במפגשים? 
נלמד להתחבר לעצמנו דרך הבנת המנגנון הנשי. נלמד איך להשתמש בגירוי שמכניס אותנו למעגל תגובת ההנאה המי-ני-ת, נבין איך בנויה הואגינה ואיך להתחבר למקור העונג שבה פיזית ורגשית, נלמד להעלות את האנרגיה המינית וכמובן נחווה שיתופים (מרצון בלבד) מתוך שיח נשי מודע ונפתח צדדים שונים של המיניות הנשית. כדי להגיע לשם, עלינו לעבוד דרך המיניות של עצמנו, שם טמון הקסם הגדול- בתרגול, בהתפתחות, בשיח ובאחווה הנשית.

אודות המנחה רוני ארז:

במשך שנים רבות עסקתי בספורט ובכושר גופני. האמנתי שגוף בריא הינו המפתח לחיים טובים, ולפיכך צריך להקדיש את עצמך לטיפוח הגוף. למדתי אימון אישי, פילאטיס, core, וחיזוק רצפת האגן, ועבדתי בתור מאמנת כושר. עם הזמן הבנתי שלנפש צרכים משלה וגוף בריא הינו רק אחד הצרכים שלה. השילוב והאיזון בין הגוף והנפש, הינם הדבר החשוב והנכון לעשות. יש לי מאסטר ב nlp ודמיון מודרך, ובנוסף אליהם אני משתמשת ב – bars וAccess Consciousness שהיא שיטת טיפול שבעזרתה אני עוזרת לנשים להשתחרר מאותם כבלי בושה ופחד סביב המיניות שלהן.
אני מאמינה שמיניות טובה ובריאה היא מפתח לחיים טובים ומספקים. את המיומנות והיכולת שרכשתי לעצמי אני רוצה לחלוק עם העולם.
בסדנה תלמדי את שלושת המפתחות החשובים להצלחה שיחברו אותך לעצמך מבחינה מנטלית, התנהגותית ותנועתית.
נשים רבות שהגיעו והצליחו.. מסכימות עם כל מילה שלי

בשיעור זה הכרנו את נפלאותיה וסגולותיה של ביצת הג’ייד. ביצת הג’ייד הינה אבן שמאז ומתמיד היתה בעלת חשיבות ראשית בתרבות מזרח אסיה ובעיקר בסין שם היא נחשבת לסמל הטוהר והשלווה.

ביצת הג’ייד מחייה את האנרגיה המינית שלנו, ועוזרת במצבים של קרירות מינית ויחסי זוגיות רעועים על רקע מיני. הנשים הסיניות משתמשות בה לחיזוק הגוף ולאריכות ימים. מטפלים אנרגטיים משתמשים בג’ייד לפתיחת חסימות אנרגטיות הפוגעות בכושר המיני, ולפתרון של בעיות פוריות. התרגול עם ביצי הג’ייד גורם לחיזוק שרירי רצפת האגן שלך, מגביר את החשק המיני וההנאה מסקס, ויוצר חיים מלאי תשוקה, חיוניות ושמחת חיים. עליך להתחיל את התרגול עם ביצת הג’ייד הגדול, לאחר חודש לעבור לביצת הג’ייד הבינונית ולאחר עוד חודש לעבור לביצת הג’ייד הקטנה שאיתה נדרשת המיומנות בצורה הגבוהה והמיטיבית ביותר. 

כתיבת תגובה