השפעת ההורים על ההנאה המינית

אימא ואבא  – אני רוצה להגיע לאורגזמה (ותניחו להורים שלכן..)

במהלך מפגשים רבים אני שומעת מנשים טענה מרכזית המכוונת אל ההורים שלהן. עוד בילדותי הן אומרות לי, ההורים שלי הכניסו בי את המחשבה שלהנות מיחסי מין או להתנהג בצורה שיכולה להתפרש על ידי גברים כמזמינה ליחסי מין, זה לא יפה ולא מכובד. “אל תסתכלי לגברים בעיניים”.. “אל תלכי חשוף מידי”.. (וההמשך הטבעי.. “שלא יחשבו שאת זונה”..), “אל תיכנסי עם גבר למיטה מוקדם מידי.. שלא יחשוב שאת קלה להשגה”.., “אל תחשפי מהר את רגשותייך” וכו’. אמירות אלו באות בדרך כלל ממקום שבו ההורים מכוונים לטוב כי הם רוצים לשמור על הבת שלהם מהעולם האכזרי המאיים עליהן, או שהם פשוט מונעים מתפיסות שמרניות שעליהן גדלו בעצמן. הבעיה היא שההורים אינם מבינים עד כמה למשפטים אלו יש כוח הרסני לגבי בנותיהן, ש”סוחבות” את עול המשמעות הזה למשך כל חייהן. הדבר פוגע ביכולת שלהן להשתחרר או ליהנות מיחסי מין. המחשבה שנמצאת אצלן בראש ושלא מפסיקה להציק להן בזמן קיום יחסי המין, זה שאם הן נהנות.. הרי שההתנהגות שלהן לא מכובדת. באופן מודע או שלא במודע הן מונעות מעצמן ליהנות, מרגישות שלא בנוח עם התחושה, או שהן שומעות את קולות הוריהן מהדהד במוחן בזמן קיום יחסי המין במשפטי הטבעות שנצרבו מילדותן.

במהלך לימודי הטנטרה שחוויתי יחד עם בעלי, היינו בהרבה סדנאות בהן למדנו את כל סודות התפיסה המעניינת הזו למיניות. סדנאות אלו תרמו בצורה משמעותית לתקשורת המינית ביננו, ושפרו מאוד את איכות יחסי המין שלנו. באחת הסדנאות היה את הרגע הזה שבו המנחה סיכמה את דבריה וביקשה מהנוכחים ובעיקר מהנוכחות: “הגיע הזמן שנסלח כבר להורינו, נניח להם, ולא נמשיך להאשים אותם בכל  דבר שלא בסדר אצלנו.. אחרי הכל גם להורים שלנו היו הורים שישבו להם על הראש..”

למה כל כך קשה לנשים להגיע לאורגזמה?

נשים מגיעות אלי בגילאים שונים וכולן מדווחות על קושי רב להגיע להנאה מינית אמיתית – אורגזמה, במהלך קיום יחסי מין. הן אוהבות את הקרבה, האינטימיות, את ההנאה של בן זוגן, אבל להנאה מינית שלהן עצמן הן מתקשות להגיע.

הדבר הראשון החשוב לשם הצלחת הלימוד הינו הרצון הבלתי מתפשר לשנות את מצבן, שמגיע יחד עם הפתיחות וההבנה שמגיע להן להנות! רק בדרך זאת שמגיעה עם מחויבות לתהליך – מחויבות ששולחת אותן לתרגל קודם כל בנפרד את אשר אני מלמדת אותן, ולאחר מכן תרגול יחד עם בן זוגן – הן יצליחו להגיע למצב שבו הן תהיינה משוחררות ובעלות יכולת לשלוט בהנאה המינית שלהן.

כל אישה יכולה להיות אחראית להנאתה המינית. אין אחת שנולדה ואצבע הצביעה עליה ואמרה.. “את לא תגמרי מחדירה.. “, או “את תהיי מולטי אורגזמית”

נסו.. תהנו ותחוו אורגזמות!!

כתיבת תגובה