חדר השינה שלנו

זוגיות בשגרה היא האויב הגדול ביותר של מעשה האהבה לאורך השנים.
אף זוג לא מעוניין להגיע למצב שבו שני הצדדים אינם נמשכים זה לזו. זהו תהליך שמגיע מעצמו, אבל לא מוכרחים לקבל את זה כדבר שחייב להתרחש. אפשר לעשות הרבה מעשים שירחיקו את השגרה בעיקר מעשים ששוברים את השגרה ושומרים על התשוקה ההדדית.
פֶנְג שוּאִי הוא אמנות מזרחית עתיקה שעניינה הוא הגברת זרם האנרגיה וההרמוניה בסביבה המקיפה אותנו.

חדר השינה הינו החדר שבו אנחנו מבלעם הכי הרבה זמן בבית (כולל השינה..). זהו החלל הפרטי והאישי שלנו. שם בדרך כלל אנחנו מקיימים את מעשה האהבה. החדר שבו אנחנו מנותקים מהעולם שמסבבינו ובו אנחנו נותנים ביטוי לתשוקה שבנו. בזמן מעשה האהבה החדר הופך למרחב שאליו לא ניכנסים עניינים הקשורים לילדים, למשפחה או לעבודה.
סידור חדר נשינה בצורה מזמינה למעשה האהבה מגבירה את האנרגיה החיובית בין בני זוג. לסדר את החדר כמזמין זאת אומנות פשוטה שדורשת רצון, כוונה ובעיקר אהבה עצמית.
כשאנחנו מתכננים חופשה, חשוב לנו שהמקום שנשהה בו יהיה יפה. אנחנו עושים סקר שוק, נכנסים לאתר ומסתכלים בתמונות של המקום וברוב המקרים בוחרים את המקום בהתאם לתמונות שמראות את החדר ואנחנו גם מקווים שהתמונות לא רחוקות מהמציאות..

כך גם צריכה להיות ההתייחסות שלנו לחדר השינה שלנו בבית. הוא צריך להיות מושך ומזמין, משדר אהבה, שלווה ורוגע. התמונות, התאורה, המוזיקה, והמצעים – כולם יוצרים אווירה ומצב רוח שיכול להעלות את האנרגיה בזמן מעשה האהבה.

האור בחדר צריך להיות ניתן לשינוי. האור הרגיל שאנחנו נמצאים בחדר אינו מתאים למעשה האהבה. השינוי שלו יכול להיות באמצעות עמעם שמחליש את עוצמת האור אנו רגילים. כלומר לא צריך להיות חוש מלא. תאורה עמומה מאוד מוסיפה. את גם יכולה לקנות מנורה צבעונית כל שהיא (רצוי בצבע אדום שמסמל את התשוקה) שנפתחת רק בזמן מעשה האהבה. גם נרות ריחניים עם שמנים ארומטיים יכולים להוסיף גם לאור וגם לריח שבחדר.
תלו בחדר תמונה. התמונה צריכה לעורר השראה לדבר נעים.
הוסיפו בחדר מראה. המראה לא חייבת להיות מוצבת מול המיטה אלא במקום שאפשר לעמוד מולה בחדר. לפעמים זה סקסי ומעורר מינית להסתכל עליכם חבוקים, מתנשקים או מעבר לזה כשאתם מול המראה.
המצעים שאתם משתמשים. הצבע והמרקם שלהם חשובים מאוד. אם המצעים גורמים לתחושה שקר לכם או שיגרמו לכם להזיע.. זה לא יוסיף למעשה האהבה.
המוזיקה הינה דבר חשוב ומוסיף מאוד למעשה האהבה. מוזיקה יוצרת אווירה. אווירה שאפשר לרקוד איתה, אווירה שבה אפשר לגעת אחד בשניה ואווירה למעשה האהבה. המוזיקה המתאימה ביותר למעשה אהבה הינה מוזיקה רגועה ורצוי ללא מלל. אחרי הכל אנחנו לא רוצים לשיר או לזמזם בזמן מעשה האהבה, זה מפריע לנו להיות מרוכזים בהנאה מהמעשה עצמו. לכן רצוי להקשיב למה שהוא ניטרלי, שיאפשר למחשבותינו להירגע ולהתרכז במה שקורה עם בן זוגנו בחדר.
הנוכחות במעשה האהבה במקום, ובזמן המעשה, נעימה יותר כשהאווירה מסביב מתאימה ומאפשרת!

נסו ותיהנו!

כתיבת תגובה