מחשבות על מה נכון ולא נכון ביחסים אינטימיים

               להיות בתודעה זאת יכולת המאפשרת לנו להיות נוכחים בכל רגע מחיינו. ללא כל שפיטה מצדנו או כל אדם אחר. היכולת לקבל את הכל, לא לדחות דבר, לנסות ליצור כל מה שנפשנו חפצה, גדול יותר ממה שאנחנו יכולים לדמיין.

כל אישה יכולה להעצים את המקום בו היא נמצאת ולגלות את האוצר הפנימי הנמצא בתוכה. כל מה שהיא צריכה זה לזהות את הרגע שבו היא מחליטה לאפשר לעצמה להיות במקום של קבלה ונוכחות מלאה.

עוד כשהיינו צעירות דאגו להשתיל במוחנו מחשבות בכל מה שקשור ליחסים אינטימיים. נקודות מבט ואמונות על מה שנכון ומה שלא. בעיקר הורינו שדמויותיהן מעצבות במידה רבה אותנו. לפעמים לא אמרו לנו כלום, וגם זה יכול לעצב את חשיבתנו בעניין. בעיקר לכיוון שאחר כך יפגע בעצמנו.

מחקרים רבים מתייחסים לכך שמרבית הדברים שאנחנו אומרים (98% מהדברים) לגבי אינטימיות הם דברים שהם לא באמת שלנו. הם דברים שקלטנו מסביבנו בצורה גלויה או סמויה, דברים ששמענו מאמצעי התקשורת.
דברים אלו יצרו בגופינו אנרגיה. האנרגיה יצרה נתיב ואותו אימצנו כשלנו. הנתיב הזה היווה את הדרך שבה אנחנו נהנות, אבל יוצר חסימה לדרכים אחרות.
הקיבעון נוצר על ידי המוח, שמוליך ומפעיל רצפטורים שהופכים את החוויה לטובה או רעה. בידנו היכולת להביא את עצמנו למצב שבו על ידי התמקדות בהנאה ותרגול טכניקה פשוטה, נגיע להנאה גופנית שעולה ומתעצמת ללא רצון להפסיקה.

זוגות רבים מתחילים את מעשה האהבה כשהגבר רוצה לענג קודם את אשתו. הדבר נובע גם מסיבות מחשבתיות וגם מסיבות גופניות.
הסיבות המחשבתיות נובעות מהרצון שלו להרגיש טוב מיכולתו לענג את האישה ולהביאה אל השיא. היכולת הזאת מאשרת את גבריותו.

הסיבות הגופניות קשורות לכך שהגבר אינו יכול לתפקד ישר אחרי שהגיע לשיאו מכיוון והוא צריך מנוחה. הוא מאבד את האנרגיה וקשה לו יותר להמשיך ולענג את האישה. לכן הסיבות המחשבתיות קודמות להרגשה הפיזיולוגית שלו. רק לאחר שהאישה מגיע לשיא, היא מסופקת, עתה היא יכולה לענג את הגבר על מנת שיגיע אל שיאו הוא.

ומה אם תדעי שיש לך את היכולת והמפתח אל האושר האינטימי? אושר שרק את יכולה לפתח אותו ושיביא אותך למצב שבו לא תרצי שזה ייפסק?

האפשור מרחיב את התודעה שלך ומאפשר לך לקבל. לא היית רוצה לחיות מתוך אפשור? כשאנחנו חיות מתוך אפשור, גם אם קופצות לנו לראש מחשבות שמגבילות אותנו או מעכבות אותנו, אנחנו חושבות עליהן כעל נקודת מבט נוספת מעניינת, ולא כאל איזו שהיא אמת שמקבעת אותנו להתנהגות שאנחנו לא אוהבות בעצמנו.

ואיך אנחנו מגיעות למצב זה? ואיך יכול להיות טוב מזה?

אם את נמצאת במקום פחות טוב עם עצמך, מה יכול להיות יותר טוב ממקום זה עבורך?

אם את נמצאת במקום טוב עם עצמך, מה עוד אפשרי עבורך שיהיה טוב מזה?

כתיבת תגובה