שימי את עצמך במרכז

מחקרים רבים מתייחסים לכך שבמרבית הקשרים הזוגיים שהתמסדו, האישה היא הראשונה שמאבדת עניין מיני בגבר שאיתה בעוד שהגבר ממשיך לתחזק עניין מיני מוגבר באישה שאיתו. 
מדוע זה קורה?
כל זוג מאמין בתחילת הדרך כי הוא יצליח במערכת היחסים וכי המיניות המדהימה ביניהם לא תסתיים לעולם, גם אם נתוני המציאות והסטטיסטיקה בעניין מספרים אחרת..
ההתאהבות, התשוקה ההדדית וההתלהבות בתחילת הקשר, מצליחים להסתיר את הפערים והקשיים המיניים בין בני הזוג. לא מדברים הרבה על הסקס.. פשוט קופצים אחד על השנייה והוא נתפס כמדהים. מעטות הנשים שיסיימו קשר בגלל שהן לא מצליחות להגיע לשיא מיני עם בן הזוג. הן תעדפנה לחשוב כי הדברים יסתדרו בהמשך.
אצל הגבר, ההנאה מהסקס פשוטה ומוחשית. נכון, לגברים יש בעיות בסקס – מגיעים לשיא מהר מידי, לאט מידי, לעיתים הם סובלים מחרדת ביצוע המתבטאת בכך שלא עומד להם וכו’. בד”כ הבעיות הינן פיזיולוגיות וניתנות לפתרון בצורה פשוטה ע”י כדורים, משחות או לימוד נשימות טנטריות המעכבות פליטה. 
אצל נשים לעומת זאת ההגעה לשיא במהלך קיום יחסים מורכבת וקשורה יותר לעניין המנטלי מאשר הפיזיולוגי. אישה צריכה תנאים בשביל להנות. החיים הזוגיים השגרתיים מחבלים בתנאים אלו. המטלות, הילדים, העייפות ובעיקר היכרות בן הזוג שהופך להיות אבא, חבר ושותף לחיים (דברים המרחיקים אותנו ממיניות) הופכת את ההגעה לשיא עבור האישה למבצע קשה. אם מוסיפים לכך את העובדה שמרבית הנשים נהנות ומגיעות לשיא רק דרך גירוי חיצוני – שיא שקשה יותר להגיע אליה – אפשר להבין עוד יותר את המורכבות של העניין. 
כך שבמקרים רבים האישה מאבדת עניין בסקס עם בן זוגה לאו דווקא מזה שהיא לא רוצה, אלא בגלל שהיא מעדיפה להימנע מכך מאשר לעשות אותו ולהישאר מתוסכלת מחוסר הצלחתה ליהנות.
לפעמים הגבר אינו “משקיע” במיטה, דבר המתסכל את האישה, לפעמים הגבר משקיע הרבה מאוד באישה, ובאופן טבעי מצפה שהיא תהנה כתוצאה מכך, דבר שמלחיץ את האישה ומרחיק אותה עוד יותר מהאפשרות שהיא באמת תהנה. כך, לאט לאט, מתחיל אצלה תהליך שסופו איבוד העניין המיני בבן הזוג.
אישה מסופקת מינית המרגישה נחשקת ואהובה על ידי בן זוגה לא תאבד עניין בפרטנר שלה כל כך מהר.
את מוזמנת להתקשר לשיחת טלפון קצרה שתוציא אותך לדרך חדשה, דרך של הכרת עצמך, וחיבור ליכולת האינסופית של ההנאה שלך.
שנה חדשה, שימי את עצמך במרכז!

כתיבת תגובה