“הגמירה הנשית” – או “סקס עם אורגזמה”

 

לא מזמן חגגתי 50 (אני לא מאמינה.. ) נשואה בשנית באושר ואהבה גדולה, עם 5 ילדים (שלי, שלו ושלנו.. על כל הקלישאות הכרוכות בעניין), וחושבת שמיניות טובה היא הבסיס והדבר החשוב ביותר לזוגיות טובה.

עברתי עם עצמי תהליך מדהים. הבנתי איך פועל הגוף המיני שלי, ומצאתי את הדרך לשלוט באופן מוחלט בהנאה המינית שלי. זה היה שינוי של 180 מעלות מאיך שהחיים המיניים שלי נראו לפני. ממקום של קושי ותסכול בכל מה שקור ל”גמירה נשית”, עברתי למקום של כיף והנאה גדולה שבו כל הזמן יש “סקס עם אורגזמה“.

בעבר לא ידעתי איך לשלוט על האורגזמות שלי. הן שלטו בי.. כדי לגמור, הייתי צריכה להשקיע זמן..

ה”גמירה הנשית” לתפיסתי היתה זהה לזאת של הגבר. חזקה, מתישה ולאחר מאמץ רב.

בעלי היה מכנה אותי “תיאטרון האורגזמות של סוף השבוע..”, כי באמצע השבוע לא הייתי מוצאת את השקט הנפשי לגמור. היינו שוכבים והייתי ונהנית מזה, אבל לא גומרת. אלו חייהן של נשים שלא מצליחות לגמור מחדירה..

לקיים “סקס עם אורגזמה” היה מה שהוא שלא קיים במיניות שלנו.

וכמה רצינו שאהיה מסוגלת.. ידענו שיש כאלו שכן מצליחות. למה הן כן ואני לא..?

מי חשב על לשלוט על האורגזמות? רק רצינו להיות במקום שבו “גמירה נשית” לא תהיה עול, או עבודה קשה כדי לחוות אותה.

אמרנו לעצמנו שאם יש מה שהוא שצריך ללמוד כדי להגיע אל היעד הנכסף, נלך ללמוד. קראנו מאמרים, מחקרים, והעמקנו את ידיעותינו בתחום “האורגזמה של האישה”. המדע יודע להסביר מה בדיוק קורה לאישה במוח בזמן “גמירה נשית”.. המדע אפילו מכיר בחשיבות ה”אורגזמה של האישה”.. הוא רק לא יודע למה זה קורה כך ולא אחרת..

למדנו טנטרה, ועל החשיבות שלה במארג הזוגי.. וזה הוסיף לנו המון, בעיקר דברים שקשורים למיניות זוגית ולגישה בריאה אל המיניות, כמו גם יכולת לקיים ביננו תקשורת מינית מכבדת ולא מחבלת.. אבל לא הביא אותנו למחוז חפצנו.

בסופו של דבר הגענו לסוף החיפוש. הבנתי, ופגשתי את עצמי ואת ה”האורגזמה של האישה” במיטבה.. והיום, אני יודעת שלא חשוב מה היא הדרך שהלכתי בה. אני יודעת שמה שחשוב זה שהמשכתי ללכת. לא היינו מתנגדים אם הייתי פוגשת את עצמי כמה שנים מוקדם יותר.. למרות שאף פעם לא מאוחר..

ההחלטה ללמד נשים התגבשה מתוך אמונה ותחושת שליחות גדולה – כמו שאני יכולתי להבין את הגוף שלי, כל אישה יכולה להבין אותו, בדיוק כמוני, ולעבור למצב שבו היא מקיימת סקס עם אורגזמה”.

לפני שלוש שנים התפרסמה עלינו הכתבה הראשונה ויצאנו לדרך.

רוני ארז מדריכת אורגזמות“..

לפעמים אני לא מאמינה כשאני קוראת את הכתוב.. אם מי שהוא היה אומר לי לפני עשור שאת זה אני אעשה בעתיד..

והנה אני פה. כותבת ללא בושה, ללא פחד וללא הסתתרות, ופונה אליכן נשים – בואו ללמוד איך עושים את זה. איך מפתחים יכולת שליטה ב “גמירה נשית” ואיך לאפשר לעצמך לקיים “סקס עם אורגזמה”..

איזה כיף לחיות מתוך אושר והבנת הגוף המיני שלנו. זה כל כך משחרר. גם את האישה וגם את הגבר. המיניות תוך כדי ידיעה שאני יכולה לגמור כמה שארצה.. ומתי שארצה, נראית אחרת.

במשך שנים רבות, ההסתכלות המינית היתה מהצד הגברי בלבד. כיום, אנחנו חיים בעידן שבו המיניות הנשית בכלל וה”אורגזמה של האישה” בפרט, מגיעה לקדמת הבמה, עידן שבו נשים מודעות יותר לצרכים ולרצונות שלהן, ובעיקר מתחילות להבין שהאחריות להנאתן המינית היא בידיים שלהן ולא בידי בן הזוג שאיתו הן נמצאות.

יחסים אינטימיים עושים מתוך בחירה, אהבה ותשוקה, ומתוך רצון לעונג. מיניות לא עושים כי צריך, או כדי לרצות, או כדי להרגיע את בן הזוג. יחסים אינטימיים זה הדבר הנעים ביותר שיש. הם מתחילים עם עצמינו, בהכרת הגוף שלנו ומקומות העונג שבו. זה הביטוי הנכון ביותר לאהבה עצמית, אהבה שמקרינה על כל הרבדים האחרים שבחיינו – ההורות.. הזוגיות.. הקריירה..

כשאנחנו חיים מתוך מקום של עונג מיני, אנחנו משדרות לעולם תדר של שמחה ואהבה.

אל תקבלו מצב שבו אתן לא נהנות ממיניות כמו שמגיע לכל אחת ואחת!!

כתיבת תגובה