המיניות היא בשבילנו

נשים רבות מגיעות למיניות בעיקר כדי לגרום לגברים להרגיש טוב. בהתאם לכך גם נגזרת התנהגותן המינית. זהו עניין תפיסתי מוטעה. אין שום בעיה בלגרום לגבר להרגיש טוב, רק שזאת לא צריכה להיות הסיבה שבגללה אישה עושה סקס. הסיבה צריכה להיות הרצון שלה להתענג!

כשאישה מחוברת למיניות של עצמה מתוך רצון לעונג אישי, היא מגיעה לזה עם שמחה ונכונות גדולה. אין צורך לדאוג להנאתו של הגבר. האישה דואגת להנאתה והגבר דואג להנאתו.

אין בזה כדי להרחיק אתכם אחד מהשנייה בזמן המעשה.. נהפוך הוא.. רק שהמיקוד של כל אחד צריך להיות מרוכז בהנאה שלו. גם הנתינה לשני צריכה לבוא מתוך רצון אישי ואז גם בנתינה נהנה. זה מדליק לראות את בן הזוג שלנו נהנה כשאנחנו רוצות שזה מה שיקרה.

כך שגם הנתינה וגם הקבלה במהלך הסקס צריכים להיות מתוך מקום של עונג. האישה יכולה לגמור גם כאשר היא מקבלת וגם כאשר היא מעניקה. העיקר שתרגיש שהיא מגיעה לפוטנציאל המיני הטבעי הקיים בה.
אין אישה שלא יכולה להנות מינית.

אמנם לא מלמדים אותנו את זה בבית ספר, וגם בבית לא מדברים על זה איתנו כמעט.. ואם כן זה בדרך כלל מתוך הקשרים שליליים.. אבל כיום הבושה מתחילה להיעלם ונשים מבינות שגם מי שלא יודעת יכולה ללמוד את זה.
צריך להפסיק להתבייש, לצאת קצת מאזור הנחות שאת רגילה.. ובעיקר, תהיי בשביל עצמך!

כתיבת תגובה