תדירות סקס נמוכה

בסדנא האחרונה אחת המשתתפות העלתה את עניין מיעוט תדירות יחסי המין שלה ושל בן זוגה. הדבר המרכזי שעלה מדבריה היה שהיא לא מוכנה לתכנן מראש סקס ומשאירה לספונטניות לנהל עבורם את המערכת המינית.

כששאלתי אותה האם היא יכולה להתייחס לתדירות בה מופיעה הספונטניות בחיי המין הזוגיים שלה, היא ענתה, תראי, אני נשואה עם שני ילדים קטנים, כך שקשה לנו להיות במצב של ספונטניות שמובילה למיניות..

כששאלתי אותה מתי עשיתם סקס בפעם האחרונה? לקח לה כמה שניות לענות.. בדיוק לפני שבוע.. זה היה ביום שני בערב היה לנו במקרה ערב פנוי..

ומתי את חושבת שתהיה הפעם הבאה שלכם..?

שוב היא חשבה וענתה…. בסוף השבוע הזה אנחנו אצל חברים.. בשבוע הבא יש לי לחץ מטורף בשלושה ימים הראשונים, ביום רביעי הוא בכדורסל, חמישי אני בפילאטיס, יום שישי אצל ההורים, אולי מתי שהוא בעוד שבוע..

שאלתי אותה, מדוע לא תנסו לקבוע ימים קבועים לדייט רומנטי שבהם אתם יודעים מראש שסדר היום שלכם פחות לחוץ..?

אולי תחליטו באופן קבוע שיום שישי בערב לא חשוב מה היה בתחילת הערב.. לאן המשכתם במהלכו.. את סוף הערב תסיימו במיטה?!

היא הסתכלה עלי ושאלה בתמיהה: איך אפשר לקבוע זמן לסקס..??

תחשבי על היתרונות בכך השבתי לה..

קודם כל לא תהיי במקום שבו את מתלוננת על תדירות נמוכה מידי..

ומעבר לזה, כאשר אתם קובעים דייט רומנטי קבוע מראש.. את חושבת על זה במהלך היום.. אולי פתאום להריץ לך איזה תנוחה בראש.. אולי אפילו לפנטז על מה הוא יעשה לך.. או את לו..

אתם לא צריכים לקבוע לעצמכם רף גבוה מידי שלא תוכלו לעמוד בו ואז לאט לאט זה יתמסמס. תהיו הגיוניים ותנסו לקבוע מה שהוא ששניכם יכולים לעמוד בו. ועמדו בו.

כשמכניסים מיניות באופן קבוע ומוסכם על ידי שני בני הזוג, נוצר רוגע בתוך המערכת הזוגית, זה מוריד מתחים ותסכולים הדדיים (או חד צדדיים) ומאפשר לקיים זוגיות שיש בה הרבה פחות מריבות שמחבלות בקשר.

תחשבו על זה..

כתיבת תגובה