איבוד עניין במיניות

ניצן
זוגות רבים סובלים בכל הקשור למערכת המינית והאינטימית ביניהם. נהוג לחשוב שהבעיה העיקרית עוסקת בתדירות המיניות שלהם, כשגם לאיכות המיניות יש תפקיד מכריע בעניין, אבל הבעיה האמיתית, קשורה יותר לאיכות התקשורת המינית ביניהם.
גברים רבים טוענים כנגד נשותיהם בכל הקשור להידרדרות המיניות ביניהם. הטענה העיקרית שלהם הינה שמהרגע שהילדים נולדו, נשותיהם שמו את האימהות במקום הראשון והרגש ההורי דחק לאחור את היצר המיני.
רוני
מצד שני, לצד ההתחזקות במעמד האישה, והבנתה לגבי זכותה להנאה מינית, ישנם גם גברים שמתחברים למקומות שבעבר נחשבו כלא גבריים, והם נתפסים כרגישים ובעלי מצבי רוח, שלעיתים לא מאפשרים להם להיות פנויים רגשית למיניות.
כך שעד כמה שזה אולי ישמע מפתיע, ישנם כיום לא מעט זוגות שבהם דווקא הגבר הוא זה שמאבד עניין במיניות שלו, ואין הכוונה לאיבוד התשוקה המינית כלפי זוגתו, אלא איבוד התשוקה המינית. בכלל..
ניצן
הגבר מרגיש בטוח בקשר, ואוהב מאוד את בת זוגו. הוא משקיע את כולו בעבודה, בקריירה, רוצה מאוד לקחת חלק משמעותי בגידול הילדים. מגיע הערב והוא הרוס מהחיים. הזוגיות, כמו האישה נתפסת כמובנה מאליה, והוא לא מצליח לגייס אנרגיה מינית שתכוון לזוגתו. הוא יודע בתוך תוכו שהוא מזניח את זוגתו, אבל הנסיבות לכך מצדיקות את העניין מבחינתו. הצלחה שלו על פי תפיסתו, תיטיב גם את חייהם של זוגתו והילדים. המיניות הקיימת ביניהם כשהיא כבר מתרחשת – מהירה. המשחק המקדים אם קיים, מקדים למצב שבו הגבר גומר מהר, והאישה נשארת לא מסופקת. שגרה..
רוני
אבל האישה לא מוכנה להסתפק בשגרה זו לאורך שנים. היא רוצה גם שיאהבו אותה, שילטפו אותה, שיגידו לה כמה שהיא חכמה, יפה, אלופה, ובעיקר שיגעו בה ויעשו לה נעים.
האורגזמה שלה תהליכית, מתפתחת ומתעצמת. היא צריכה יותר זמן.
נכון, יש גם גברים שצריכים את זה, אבל מרביתם יכולים להסתדר גם בלי תשומת לב שמורעפת עליהם כשהם שרועים על הספה בסוף היום.
ניצן
כשנשים מרגישות זנוחות רגשית, הן מתכנסות, נאלמות, וכשהן מגיעות לסביבות גיל הארבעים, והילדים כבר גדלו, גם התסכול שלהן גדל, המחשבה שהן שמות את עצמן במקום האחרון מחלחלת לזוגיות ושומטת את הקרקע מתחתיה..
רוני
מה עושים? מדברים..
לבד.. ליד מי שהיא או מי שהוא שאתם יכולים לדבר לידו..
אל תשאירו את העניין פתוח, זה מסתיים בדרך כלל לא טוב.

כתיבת תגובה