בדידות בתוך הזוגיות

רוני
נשים וגברים רבים מרגישים בדידות בתוך המיניות הזוגית.
כמה קשה להגיד לבן הזוג איך אנחנו רוצים ואוהבים שנוגעים בנו..
כל כך הרבה פעמים אני שומעת מנשים את הציפייה “לגבר שיידע לעשות את העבודה..”
הוא או היא כל כך מנסים ומשתדלים אבל זה לא נעשה בצורה הנכונה.. וזה עוד כשמנסים.. והרבה פעמים אפילו לא מנסים.. והתסכול והבדידות בתוך המיניות הזוגית הולכים וגדלים, ומשם הם הולכים ומחלחלים לרבדים אחרים בזוגיות, והסוף של הביחד בזוגיות הוא בלתי נמנע.
ניצן
זוגות רבים מרגישים ככה אך לא נפרדים.. וכך נוצרת הבדידות בתוך הזוגיות. תחושה לכאורה של ביחד.. אבל ידיעה שאנחנו בודדים.
מדוע זה קורה?
בעיקר בעקבות נקודת ההנחה הראשונית והמוטעית שבן הזוג צריך לדעת מה עושה לנו טוב. אנחנו לא אוהבים לחשוב שאנחנו צריכים להגיד לו מה עושה לנו טוב..
האורגזמה אצל הגבר ברורה ומוחשית. ההתייחסות אליה בהקשר של “היתה” או ,”לא היתה” יותר פשוטה.
רוני
אצל נשים רבות רווחת המחשבה שאם הגבר גמר, הרי שהוא גם נהנה.. דבר שאינו נכון מכיוון והאורגזמה אצל הגבר מהווה נקודת שיא בגירוי המיני שמביאה לפליטה..
נקודת שיא זאת יכולה להיות טובה יותר או פחות.. ולכן ישנם גברים שנוהגים לדרג את איכות האורגזמה שלהם במספרים..
אצל נשים האורגזמה יותר מורכבת ובעיקר בלתי נראית כמו זאת של הגבר, מכיוון והיא לא מוחשית.. אין לגבר דרך לדעת אם האישה חוותה אורגזמה.
ניצן
גברים רבים מוטרדים מהאורגזמה של האישה. גמרת..? לא גמרת..? נהנית..? אין שום דרך לדעת למעט האישור של האישה לכך שהיא באמת נהנתה, כי אישה לא גומרת.. אישה חווה אורגזמה וכשהדבר בשליטתה היא יכולה לחוות אורגזמות רבות ככל שתרצה.
רוני
אז איך מודדים את ההנאה של האישה..? ככל שהיא צועקת יותר.. או גונחת יותר.. זה נותן אישור לכך שהיא נהנית.. אבל לצעוק ולגנוח אפשר גם בלי הנאה אמיתית.. ולכן מידי פעם מתפרסמים מחקרים על כך וכך אחוזי נשים שנוהגות לזייף אורגזמה במהלך סקס..
ההנאה המינית של האישה משתנה מאישה לאישה.. וגם אצל אותה אישה ישנם שינויים מפעם לפעם.. מקום שהסב לנו הנאה יכול להפסיק להרגיש כך.. מקום אחר יכול להתחיל להרגיש כך.. ובשבוע הבא זה יכול לחזור שוב רק ההיפך..
ניצן
לכן ללא תקשורת מינית שוטפת קשה מאוד לזוגות להגיע למצב של הנאה וסיפוק מיני.
לכאורה הכל קורה.. החיים מתקדמים.. הילדים נולדים.. ותחושת הבדידות המינית נוכחת בתוך הזוגיות.. ומשם הדרך לשממה מינית זוגית היא מדרון תלול..
תקשורת מינית זוגית נכונה פותרת הרבה מאוד בעיות עוד לפני שהן מתחילות. דברו ביניכם מיניות.
שחקו משחקים במיטה.. שתפו את בין הזוג במה שעושה או לא עושה לכם טוב.
כשהמיניות הזוגית טובה.. הזוגיות הרבה יותר טובה!

כתיבת תגובה