דפוס התנהגותי מיני קבוע

ניצן
זוגות מפתחים עם השנים דפוסי התנהגות מיניים קבועים וכך הם חיים.
“בדרך כלל הוא יוזם”.., “תמיד בחדר השינה”.., “רק בלילה ובשקט שהילדים לא ישמעו”.. “הוא מצפה שהיא תחווה אורגזמה.. ורק אחר כך מתפנה לעצמו”..
אפשר היה לכתוב עוד הרבה מאוד קיבעונות מיניים זוגיים שמתפתחים לאורך השנים ומצמצמים את המיניות הזוגית ופוגעים באיכות.. בכמות.. ובכלל..
רוני
גם כשבני הזוג לא שבעי רצון מהתבנית, ורבים או נלחמים על מנת לשנות את אותה התבנית, הם עושים את זה תוך כדי שהם נמצאים בתבנית יחסים מיניים לא נוחה ונכונה עבור שניהם או עבור אחד מהם..
שינוי דפוס ההתנהגות, אפילו אם זה בצורה מלאכותית.. יכול להביא לעונג מיני גדול.
ניצן
בפעם הבאה עשו זאת אחרת ושברו שגרה.. לפחות בצורה שבה מתחילים..
כנסו לחדר השינה ושם הגבר מכסה את פניה של האישה כך שהיא לא רואה כלום. אל תיכנסו ישר למיטה. תסתובבו בבית.
עצימת העיניים מאפשרת לנו לעוף לעבר מקומות מענגים מאוד. פנטזיות חשובות להנאה מהמיניות.
השחרור מאפשר לנו להיות מובלים תוך כדי שאנחנו מאפשרים וסומכים על בן זוגנו שיוביל אותנו כהלכה.. וגם מאפשר לבן זוגנו מבחינתו הוא, להרגיש הרגשה של אמון בו ובמעשיו.
רוני
בזמן שזה קורה, הגבר מוביל בבית את האישה לפי רצונו. זה יכול להיות לכיוון המטבח, אפשר לשלב את חוש הטעם ולהאכיל את האישה מה שהוא מפתיע.. זה יכול להיות לכיוון הסלון… המקלחת..
לא מדברים.. תהיו ככה במשך 10 דקות. משם תתחילו במעשה האהבה תוך כדי שאת מאפשרת לו להוביל את המעשה מתחילתו ועד סופו. נכון.. זה שונה.. ואולי את רגילה אחרת.. אבל הפעם עושים זאת כך..
לכי עם הדמיון שלך ואפשרי לעצמך לתת דרור למחשבותיך.. במשך כל מעשה האהבה תישארי עם עיניים עצומות..
בפעם הבאה תתחלפו ואת תכסי את פניו..
ניצן
בסוף.. ספרו אחד לשני את מה שהרגשתם. כל אחד בתפקידו הוא. האם הרגיש שוני מתבנית היחסים הקיימת, ואיך הרגיש עם זה? האם אפשר ללמוד מזה ולקחת מתוך זה גם אל מערכת היחסים ביניכם?
תופתעו ממה שתגלו על עצמכם! 🙂

כתיבת תגובה