חלק שני לסרט 365

אז צפינו בסרט המדובר “365 ימים הימים האלו” ב Netflix.. 😀
בהמשך הפוסט מתוכנן ספויילר עלילתי.. אז מי שמאמין בחשיבות העלילה בסרט הזה מוזמן להפסיק לקרוא..

אנחנו חייבים לומר שהופתענו..
בניגוד לסרט הראשון שהתחיל טוב (לכאורה..) המשיך רע.. הפך לרע מאוד והסתיים מזעזע למי ששרד עד סופו..
הרי שהסרט הזה מתחיל מזעזע.. הופך לרע מאוד.. משתפר לרע ואפילו מצליח לסיים בצורה טובה עם קריצה לטרנטינו וסיום סרטו “כלבי אשמורת”.. ונגיע לזה בהמשך..

אם בסיום הסרט הראשון ניתן היה לחשוב שהגיבורה לאורה נהרגה בתאונה (גם הסרט הזה מסתיים עם סוף פתוח בעניין הזה שייפתר קרוב לוודאי בתחילת הסרט השלישי שנטפליקס לא תוכל להימנע מלהפיק אותו..) הרי שמהר מאוד בתחילת הסרט אנחנו מבינים שלא כך העניין..
הסרט נפתח בחתונה (כלומר לפניה יש סצנת סקס שלפני החתונה..) וכל אותן סבתות פולניות שצפו עד תום הסרט הראשון כדי לראות אותם מתחתנים והתאכזבו.. יקבלו את החתונה בתחילת הסרט השני..

אז הם מתחתנים ונכנסים לכמה סצנות של סקס לא ברורות ולא ממש מדליקות מינית.
מאסימו גבר מסוקס ובעל הבעה האחת ויחידה לכל אורך הסרט (הוא תמיד נראה כועס.. כשהם לא עושים סקס הוא במצב הבעת כעס.. וגם כשהם עושים סקס הוא עם אותה הבעת פנים.. כך שלא הצלחנו להבין אם הוא כועס ואז הם עושים סקס או שהם עושים סקס ואז הוא מתחיל לכעוס..)

אין טיפה של חן בסקס ביניהם שמוצג מנקודת מבט של הגבר המתנפל וחסר הרגישות לאישה שאיתו והאישה הקטנה שרק מחכה לחדירתו לתוכה..

בשלב מסוים הסרט מקבל תפנית עלילתית. מסתבר שלמאסימו אח תאום שאינו העיפרון המחודד בקלמר והוא כועס כנראה כי מאסימו מקבל את כל קרדיט הסקס בסרט..
ויחד עם בחורה לא ברורה (שכנראה מתכננת להיות עם מאסימו..) הם עושים סקס וגורמים ללאורה לחשוב שמאסימו בוגד בה (ועד שהבנו שהוא אחיו התאום של מאסימו.. היינו באמת בטוחים שהוא בגד בה..).
בהמשך נכנס גנן חתיך הורס מפתיע לתמונה שמסתבר שהוא בכלל בן למשפחת פשע יריבה. לאורה בורחת איתו במצוקתה אל האופק ושם למרות קרבתם האינטימית לא קורה כלום (חוץ מאשר בחלומות שלה..)
בן זוגי הקולנוען המתוחכם ישר עלה על הטריק העלילתי ואמר לי.. זה לא היה מאסימו.. בגלל זה היא בוגדת בו רק בחלומה..

סופו של הסרט מקבץ את כל הגיבורים (מאסימו.. אחיו.. הגנן.. לאורה והבחורה הלא מוגדרת..) לסצנה בה כולם מאיימים על כולם באקדחים בתיקו מכסיקני ולרגע התרגשנו והרגשנו ממש בסצנת הסיום של כלבי אשמורת ואת רוחו של טרנטינו על הסט..

מחכים לחלק השלישי (:

כתיבת תגובה