שקרים של נשים וגברים

בוקר, קוראת ידיעה על מחקר שנעשה ותיעד שיחות חולין של סטודנטים גברים עם נשים. המחקר מצא ש 60% מהסטודנטים שיקרו 2-3 בשיחה אגבית של 10 דקות. נתוני המחקר מתייחסים לגברים ולנשים באופן שווה.
הנתון המרכזי שנמצא במחקר היה השוני באופי השקרים כפי שהוצגו על ידי הגברים והנשים. הגברים נטו לשקר כדי להוציא את עצמם יותר טוב בעיני האישה איתה דיברו, בעוד שנשים נטו לשקר כדי לגרום לגבר שאיתו שוחחו להרגיש יותר טוב..
אפשר לראות ההתאמה בסוג השקרים שיוחסו לנשים לתפיסה ולהתנהגות של נשים בכל הקשור למיניות של עצמן.
נשים רבות מגיעות למיניות בעיקר כדי לגרום לגברים להרגיש טוב. בהתאם לכך גם נגזרת התנהגותן המינית. זהו עניין תפיסתי מוטעה. אין שום בעיה בלגרום לגבר להרגיש טוב, רק שזאת לא צריכה להיות הסיבה שבגללה אישה עושה סקס. הסיבה צריכה להיות הרצון שלה להתענג!
כשאישה מחוברת למיניות של עצמה מתוך רצון לעונג אישי, היא מגיעה לזה עם שמחה ונכונות גדולה. אין צורך לדאוג להנאתו של הגבר. האישה דואגת להנאתה והגבר דואג להנאתו.
אין בזה כדי להרחיק אתכם אחד מהשניה בזמן המעשה.. נהפוך הוא.. רק שהפוקוס של כל אחד צריך להיות מרוכז בהנאה שלו.
גם הנתינה לשני צריכה לבוא מתוך רצון אישי ואז גם בנתינה נהנה. זה מדליק לראות את בן הזוג שלנו נהנה כשאנחנו רוצות שזה מה שיקרה.
כך שגם הנתינה וגם הקבלה במהלך הסקס צריכים להיות מתוך מקום של עונג. האישה יכולה להתענג גם כאשר היא מקבלת וגם כאשר היא מעניקה. העיקר שתרגיש שהיא מגיעה לפוטנציאל המיני הטבעי הקיים בה.
אין אישה שלא יכולה להנות מינית. ומי שלא יודעת? אפשר ללמוד את זה. רק צריך להפסיק להתבייש, לצאת קצת מאזור הנחות שאת רגילה.. ובעיקר, תהיי בשביל עצמך!

כתיבת תגובה