איך לבנות חדר סקס

לאחרונה עלתה סדרה חדשה בנטפליקס ?”How to build a Sex Room”

מעצבת בריטית פתוחה ומכילה (למה הנשים האלו תמיד מזכירות לי את רות וסטהיימר..?), מגיעה לביתם של זוגות ומסייעת להם להחיות את חיי המין ולהגשים את הפנטזיות שלהם.

מי הם הזוגות האלו..?

למי יש בבית חדר מיותר בשביל להפוך אותו לחדר סקס..?

ואיך מוצאים זוגות מישראל לסדרה כזאת..?

השלב הראשון לאחר צפייה במיקום החדר המבוקש הוא אפיון הצרכים המיניים שלהם והיכולת לשלב אותם במבנה החדר.

אפשר ללמוד הרבה על מערכות זוגיות מיניות מתוך הצפייה בסדרה. בעיקר על חשיבות התקשורת המינית הזוגית. זוגות ממעטים לדבר על מה שמדליק אותן מינית בעיקר בגלל בושה ומבוכה הדדית, אבל ברגע שעוברים את המשוכה הזוגית הזאת, מערכת היחסים המינית עוברת למקום טוב יותר.

בכלל להציץ לחדרי שינה של אחרים יכול להיות דבר מדליק לכשלעצמו בעיקר כשלא רואים אותנו כשאנחנו מסתכלים עליהם..

הדבר החשוב לטעמי בכל הקשור לחדר סקס הוא עצם ההימצאות שלו בבית. זה מראה שהמיניות נוכחת בחיים של הזוג. כשיש חדר כזה בבית.. משתמשים בו.

הפנטזיה המינית לא מגדירה אותנו כאנשים. היא מגדירה את מה שמדליק אותנו מינית וכמפתחים את התקשורת המינית עם בן הזוג אפשר להגיע למחוזות חדשים ומדליקים שמשמרים את המיניות הזוגית.

ויחד עם זאת יש מספר צעדים חשובים וקטנים שיכולים לשפר לכם את ההרגשה כשאתם מגיעים לחדר למטרות עונג..

בגדים ישנים על המיטה ורצפת החדר אף פעם לא תורמים לאווירה. לעומת זאת תמונה מתאימה על הקיר, מנורה מיוחדת או שניים שלושה נרות, יכולים לעשות את ההבדל יחד עם מוזיקה מתאימה (נסו מוזיקה ללא מילים כדי שלא תמצאו את עצמכם שרים במהלך הסקס..)

לפעמים דווקא הדברים הקטנים האלו יוצרים הבדל גדול בגישה ובהרגשה. לא חייבים להיות עם חדר מיוחד ופנוי בבית. הכוונה הזוגית והמודעות המשותפת לחשיבות העניין יעשו כבר את העבודה 🙂

כתיבת תגובה