הסיפור שלי

במשך שנים רבות עסקתי למחייתי באימון כושר גופני. האמנתי ש”נפש בריאה בגוף בריא”, ולפיכך צריך להקדיש את עצמך לטיפוח גוף בריא.
עם הזמן הבנתי שלנפש צרכים משלה וגוף בריא הינו רק אחד הצרכים שלה. בהכשרתי אני מאסטר ב nlp ודמיון מודרך ומנחת קבוצות ולמדתי בנוסף מגוון קורסים בתודעת גוף ונפש, מדיטציה, רייקי, תטא הילינג, אינטואיציה ואקסס bars.
עניין האורגזמה הנשית העסיק מאוד אותי ואת בן זוגי. התקשיתי לחוות אורגזמה דבר שהביא אותנו למסע מיני זוגי בעקבות האורגזמה הנשית. לא ידעתי עד כמה האוצר הזה נמצא בתוכי..
במקביל, סבלתי מאנדומיטיוזיס וכתוצאה מכך עברתי בגיל 44 ניתוח להסרת הרחם, ניתוח שלווה בקושי נפשי. הרגשתי איך הדבר שמגדיר אותי כאישה נלקח ממני. נוסף לזה גם קושי פיזיולוגי. כתוצאה מהניתוח תכיפות השתן שלי עלתה, דבר ששיבש את שגרת יומי. החלטתי לקחת את עצמי בידיים ברצינות והגעתי לפיזיוטרפיסטית רצת אגן והיא נתנה לי תרגילים שהיו אמורים לעזור עם העניין.
התחלתי לתרגל ומהר מאוד הרגשתי שאני נהנית מזה בצורה מינית. התחלתי לשאול את עצמי כל מיני שאלות לגבי מה שאני מרגישה, ואיך זה משפיע עלי והעניין הלך והשתבח..
הנוכחות והמודעות שלי לתחושות שהרגשתי בנוסף לשחרור המחשבתי שהתלווה לכך הביא אותי למצב שכיום אני שולטת באופן מלא ומושלם באורגזמות שלי. אני חווה אורגזמה בכל צורה ככל שארצה. כתוצאה מכך גם תכיפות השתן שלי פחתה מאוד, כך שהרגשתי שאני מרוויחה גם במובן הבריאותי גופני, וגם במובן המיני.
הידיעה שהיכולת הזאת קיימת בי ושהצלחתי להביא את עצמי למצב זה, גרמה לי להבין שכמו שאני יכולתי לעבור תהליך זה.. כל אישה יכולה לעבור את אותו התהליך.
אני רואה שליחות עצומה ביכולת להעביר את הידע ולהנגיש אותו לכל אישה.
את שיטת הגל פיתחתי יחד עם בן זוגי. השיטה מלמדת את האישה להיות אחראית על המנגנון הפיזיולוגי המיני שלה, דבר שמאפשר לה לשלוט בכל סוגי האורגזמות כל זאת יחד עם עבודה תודעתית ורגשית אשר מאפשרים לה להיות במצב המיטיבי של המיניות שלה.
בשש שנים האחרונות לימדתי אלפי נשים שעברו את סדנת הגל. בשלוש שנים האחרונות אני מעבירה יחד עם בן זוגי סדנאות למיניות זוגית.
0522434197 🙂

כתיבת תגובה