סדנא

התעניינות בסדנאות גבוהה מאוד, ובעיקר פרגון מקיר לקיר על מה שאני עושה ומלמדת. נשים רבות מתגברות על המבוכה ופונות אלי, ויוצאות לדרך חדשה ומעניינת הרבה יותר בחייהן.

אני מזמינה כל אחת שרוצה לשפר את מצבה להתקשר ולבוא ללמוד את מה שאני עושה. זה עובד ומצליח, וזה תהליך שכל אישה יכולה וצריכה לעבור עם עצמה 

סדנת הגל – "The wave"

לכל אישה יש את הייחודיות והמקום שבו היא יכולה להעצים את עצמה ולגלות את האוצר הנמצא בתוכה.

לפני כשש שנים גיליתי את היכולת הזאת הקיימת בי, יכולת שהביאה אותי ממצב שבו הייתי מתקשה להגיע לשיא, למצב שאני נמצאת בשליטה מלאה לגבי מה שאני חווה, וכמות הפעמים שאני נהנית.

בואי לגלות יחד איתי את המקום בו האוצר הזה נמצא אצלך!
הירשמי עוד היום לסדנה שתשנה את חייך! שלושה מפגשים בהם תקבלי את הכלים ואת היכולת לעשות זאת גם.
זה דורש רצון, מחויבות ותרגול.

מה קורה במפגשים?

הסדנא בת שלושה מפגשים של ארבע שעות כל מפגש.

במפגש הראשון נעבוד על הדברים המפריעים לתפיסה המינית שלנו שמשפיעה על ההתנהגות המינית שלנו ונלמד על מבנה הואגינה ואת טכניקת הגל שאותה תצאו לתרגל בשבועיים הראשונים.

במפגש השני נעמיק את ההבנה כיצד התפיסה שלנו באה לידי ביטוי בהתנהגות המינית שלנו ונלמד כלים שיעזרו לנו להתנהל בצורה מיטיבית וטובה במיניות. בנוסף נמשיך בתרגול טכניקת הגל ונעלה שלב בתרגול ובדיוק שלה.

המפגש השלישי מוקדש לשילוב טכניקת הגל בתוך המיניות הזוגית ונלמד כיצד להעלות את האנרגיה המינית הזוגית.

מה עוד קורה במפגשים?

נלמד להתחבר לעצמנו דרך הבנת המנגנון הנשי. נלמד איך להשתמש בגירוי שמכניס אותנו למעגל תגובת ההנאה המי-ני-ת, נבין איך בנויה הואגינה ואיך להתחבר למקור העונג שבה פיזית ורגשית, נלמד להעלות את האנרגיה המינית וכמובן נחווה שיתופים (מרצון בלבד) מתוך שיח נשי מודע ונפתח צדדים שונים של המיניות הנשית. כדי להגיע לשם, עלינו לעבוד דרך המיניות של עצמנו, שם טמון הקסם הגדול- בתרגול, בהתפתחות, בשיח ובאחווה הנשית.

מיקום הסדנא: תל ברוך צפון, תל אביב
מספר המשתתפות בסדנא עד 10 נשים

טל לברור תאריכי הסדנאות הקרובות: 0522434197

 

 

 

"הוא ממש נבהל מעוצמת הגמירה שלי"
הסדנה שאת חייבת לעבור
גם אם את חושבת שאת מכירה את עצמך, כנראה שיש עוד מה לפתוח שם בפנים, כדי למצות את הפוטנציאל האישי והמיני הגלום בך וכמובן, באורגזמה שלך, שיכולה להיות אינסופית. נועה גורן עשתה את הסדנה וחזרה המומה, וקצת גמורה

כתבה מאת חגית גינזבורג מגזין "מנטה"
"בבית של רוני וניצן ארז בצפון תל אביב אין סלון. כלומר יש, אלא שכרגע הוא הובל אחר כבוד אל החצר, ואת מקומו תופס כעת מעגל של כריות ישיבה אדומות על גבי שטיח פרוותי,גם הוא אדום. בעוד כמה שעות תיערך כאן עוד סדנת "להיות אישה". כעשר נשים בגילאים ובסטטוסים שונים יגיעו לפה כדי ללמוד את השיטה שפיתחה…"

סגירת תפריט